Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ja retko koristim 18, al kad koristim obicno zabodem sa kraj na kraj, pa se u startu pripremim za traumu i put od sat i vise. ponesem sendvice, dosta tecnosti, slojevito se obucem i tako to

Link to comment

Odlično je ako trajno izbace 33 iz V. Stepe (ovo kažem kao neko ko je do pre mesec dana živeo 50 m od Vojvode Stepe).

 

Poenta 33ke nije da opslužuje onaj deo V. Stepe do Trošarine gde tramvaji postoje, već da opslužuje onaj deo posle gde ih nema tj. Kumodraž. Inače na ovom forumu su ljudi već pisali kako otkako je počela rekonkstrukcija, 33 ide nikad bolje jer izbegava onaj najzagušeniji deo V. Stepe (gde su i tramvaji) i piči kroz B. oslobođenja.

 

Ja sam pisao o tome. Ranije, a narocito nakon rekonstrukcije 33 u V.Stepe nema sta da trazi. Potpuno je besmisleno da tuda ide, zbog svega sto si lepo naveo u svom postu. Cak i skracenje linije do trosarine ima smisla, a mozda ne bi bila losa ideja da kruzi na relaciji Trosarina-Kumodraz-naselje Stepa Stepanovic. Sa ovakvim sistemom u kojem karta vazi 90 mina moze se stici relativno brzo svuda sa sve presedanjem.

 

Tu sada ostaje jos jedan golem problem - ulica Sava Maskovica. To je takav krkljanac da je to strasno. Vristi za dve trake vec odavno, kao i ceo taj potez do Brace Jerkovica kuda ide 50ica. To kada bi se resilo saobracaj bi prodisao u ovom delu grada, pa samim tim i GSP linije.

Link to comment

Kontrolori u jakom napadu na liniju 16

 

to je za tvoje dobro gradjanine!

 

U svim vozilima GSP su pojačane mere bezbednosti zbog mogućih terorističkih napada. Vozači su dobili instrukcije da kontrolišu vozila, i prijave ako nađu sumnjive predmete.

 

Link to comment

 

 

ŽUTI, CRVENI, ZELENI: Koju biste boju autobusa, tramvaja i trola voleli da vidite na gradskim ulicama

 

Eto, još samo boju da promene i javni gradski saobraćaj će procvetati.

Link to comment

Eto, još samo boju da promene i javni gradski saobraćaj će procvetati.

 

po mogucstvu u boje srpske napredne stranke :lolol:

 

nego, u subotu sam posle ko zna koliko vremena usao u rano popodne u 95 bus, solaris, bus kupljen za vreme djilasovog mandata i nije radila klima te u busu mobilni pakao od vrucine, jel to neki spin vesica i malog, da i u tim gotovo novim i ispravnim busevina ne radi klima tek da se ljudi ne sete da je za vreme djilasovog mandata grad kupio 150 novih buseva?

Link to comment

Ne nego da se štipa gde god može. Klima troši gorivo.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

aaaa pa onda mogu jos vece ustede: iskljuci se motor a putnici moraju da guraju bus i da se svi validiraju obavezno!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...