Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

@reg: Zato sam i rekao da je dobar početak. A posle početka ima mnogo da se radi. U vesti piše i da oni rade i na infrastrukturi, samo što je povećanje plate najzvučnija mera jer većini ljudi je plata najbitnija stvar.

 

Ako rade na infranstrukturi, odlicno. Ova mera sa platama je svejedno losa.

Link to comment

Zaista ne kapiram kako smo dosli do toga da branimo biciklisticki prevoz. Niko ga nije napao.

 

To jednostavno nije javni prevoz. Jedino to je napisano.

 

Naiđe to tako ciklično. Sledeće će neko da predloži da se u beogradskom prevozu uvede ulazak na prednja vrata, u Novom Sadu funkcioniše super!

Link to comment

my two cents: oni će da se naprave šašavi i da ovo privremeno izmeštanje linija proglase stalnim. sa tim u paketu ide i njihovo proređivanje.

 

za potrebe saopštenja mogu da se pozovu i na famozno brojanje putnika. 

Link to comment

Meni rekoše da po završetku Stepe samo tramvaji će ići tuda od prevoza, 33ka će ići bulevarom gde idu 47 i 48

 

...poslato sa najbolje verzije tt....

Link to comment

Meni rekoše da po završetku Stepe samo tramvaji će ići tuda od prevoza, 33ka će ići bulevarom gde idu 47 i 48

 

...poslato sa najbolje verzije tt....

 

Verovatno ne može da prođe uskim delovima kod tramvajskih stajališta.

Link to comment

Pa po toj logici i 47 i 48 treba da idu kroz nju. A bulevar i Stepa su na 100m razdaljine. Da živim u V. Stepe mislim da bih pre voleo da pešacim tih 100m al da mi autobusi ne brundaju pod prozorom.

Link to comment

Pa ne zive svi bas u tih 100m izmedju V.Stepe i bulevara?! Samo tramvaji kroz V. Stepe ne zvuci bas previse pametno... A kuda ce 18 sada, posto je ona skretala levo ka kumodraskoj?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...