Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Pa da,

ono troje 2 posta iznad su hohštapleri po difoltu i na njih i njihove burgije smo navikli i ne mogu više neprijatno iznenaditi

 

a za onog što je sek'o trule platane, kroz radove mosta preko Ade maznuo virtuelne milione i kasnio 10 dana sa sređivanjem Požeške i dan danas - pljuc, onako po difoltu

Link to comment

mountain-bike-hardtail.gif?1310180857

+1

 

btw: Ja sam još pre 10-15 godina shvatio da GSP i ja ne možemo da se trpimo leti. Naravno, meni je zato bajs uvek bio prvi izbor, ali sam razmišljao da za je one kojima nije realno da voze bajs u Bg saobraćaju realna alternativa neki skuter/moped/tomos. Kontam da mogu jeftino da se pazare, ne troše mnogo, lako se provučeš svuda, lako ga je parkirati.

Edited by salerokada
Link to comment

Prevoz sada je gori nego za vreme Djilasa.

 

Tu nema nikakve dileme.

 

@belch u firmi nemam tus kabinu u kojoj bih mogao da se istusiram. Sa druge strane javni prevoz i postoji da bih brze i uz manje napora stigao negde. Alternativa u vidu pesacenja ili bicikla nije sistemsko resenje.

Edited by McCabe
Link to comment

ma, jasno je da malo bockam i trolujem, naravno, ja bicikl nikad ne bih ni predlagala kao sistemsko rešenje. bicikl je za one koji hoće da zajebu sistem :)

zašto bih ja marila za održavanje tog sistema? poslednja stvar koja je gspu bitna su putnici. Ja sam jednom, sve sa ilizarovim aparatom na ruci ispala iz sedišta u četrdeset dvojci, zato što je to jedini bus koji ide pored ortopedske klinike a redovno nema amortizere. Jel tako sistem brine za mene?

 

ja danas idem u surčin na posao, a sutra na banovo brdo pa na braće jerković, odnosno u vojvode vlahovića. u sredu dedinje, u četvrtak i petak ponovljeno ono od ponedeljka i utorka.

nemam ni ja tuš na poslu, al imam rezervnu majicu i vlažne maramice.

 

i, da se ogradim, jasno je da bicikl nije za sve, ali je činjenica da je za mnoge koji toga nisu svesni.

Link to comment

i, da se ogradim, jasno je da bicikl nije za sve, ali je činjenica da je za mnoge koji toga nisu svesni.

 

odlican je ceo post ali sam ovo izdvojio i samo da kazem

 

:Hail:

Link to comment

samo ti ponavljaj to o bajsu, pašće nekom iz vlasti na pamet da se uhvati za zdravlje nacije i potrebu za svakodnevnim rekreiranjem.

 

a tek kada im padne na pamet ideja o obaveznoj registraciji bicikala i obaveznom tehnickom pregledu, mogucnosti su beskrajne

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...