Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

nece joj se nista desiti ali ce zato sin platiti nekoliko hiljada kazne kod sudije za prekrsaje jer obicno kada dobijes prekrsajnu prijavu sudija automatski odrapi kaznu

Link to comment

:lol: nisam bila na času kad ste učili ovo

sad kad ovako napišeš, čini mi se da sam računala da se to odnosi samo na noćne linije.

od prevoza ozbiljnije koristim tristaće koji voze po smederevskom putu. to su uglavnom raspadi koji izgledaju svi isto, nemaju nikakvu tablu sa natpisom privatnik a i brojevi su uglavnom ispisani na papiru hemijskom olovkom.

a po gradu trole. nemoj samo neko da napiše da postoje i privatni prevoznici trola, srušiće mi se sve iluzije o svetu i čovečanstvu.

 

Noćne linije su ,,ful privatne", plaćaš kartu kondukteru ine važi busplus, i mislim da oni zarađuju samo od tih karata ali nisam siguran.

 

Ako si se vozila 309kom po smederevskom putu onda si verovatno ušla u neki privatni kad-tad, npr. Beobusov (to su oni beli sa crvenom štraftom).

 

Trole i tramvaji su samo GSP :D

Link to comment

Čuvenu 94 sam čekao pedeset minuta

 

Ne znam u kakvu crnu rupu upadaju tokom vožnje, jutros sam kod bazena na Banjici video "vozić" od tri 94 u roku od manje od dva minuta, smer ka NBG. 

Link to comment

Haiku Zen, nov pravac u srBskom mraketingu... odbacili smo jalove parole!

 

CHHzWQlWMAAHRXa.jpg

 

ova dubina misli je verovatno ispilela iz nekog Andrejevog bota koprajtera  :fantom:

Link to comment

Haiku Zen, nov pravac u srBskom mraketingu... odbacili smo jalove parole!

 

CHHzWQlWMAAHRXa.jpg

 

znaci bilo koji covek koji obuce odelo kontrolora je kontrolor?

Link to comment

Potpuno sam razočaran odustajanjem kontrole putnika... :dry:

 

Bili stisli jedno vreme a sad jedva da ih negde bude, i to kad se pojave nešto metiljavo, neupadljivo, bez blokade validatora, nema tenzije...

 

Baš sam razočaran.

Link to comment

Potpuno sam razočaran odustajanjem kontrole putnika... :dry:

 

Bili stisli jedno vreme a sad jedva da ih negde bude, i to kad se pojave nešto metiljavo, neupadljivo, bez blokade validatora, nema tenzije...

 

Baš sam razočaran.

 

 

Nj.K.V. Rejting™

 

manje kontrola pred poskupljenje struje

 

mada, usli u tram kod belvila po najgadnijem suncu u pola 2

Link to comment

Haiku Zen, nov pravac u srBskom mraketingu... odbacili smo jalove parole!

 

CHHzWQlWMAAHRXa.jpg

 

ova dubina misli je verovatno ispilela iz nekog Andrejevog bota koprajtera  :fantom:

 

stormtruper.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...