Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

može, samo treba pažljivo da se vozi  :fantom:

dada, ti autobusi shto voze na periferije, njih voze birani vozachi nadchovechanske strpljivosti. meni pochesto po gradu zapadnu 610, 611, najvece su shanse da ispadnesh iz autobusa, ako te u brzini ne zaglavi u vrata. kad krenu sa keja, to su jauci naroda :lolol:

Link to comment

Ja sam  redovni dnevni putnik 706, pričala sam vam jednom kako sam gledala točak koji nas prestiže i završava  daleko ispred u vrzini kod Geomašine. Bio naš točak, majstor je stao kad mu je  se takoreći isprečio jedan  auto ispred da ga upozori da vozi bez točka. Stresirao se majstor skroz i izvinjavao se svima nama redom što nas ostavlja ukraj puta bez trotoara.

Autobusi su raspad , majstori su  poneki prava gospoda  sa kojima se sita ispričam od Zelenog venca,   kad sedim na prvom sedištu. 

Link to comment

 majstori su  poneki prava gospoda  sa kojima se sita ispričam od Zelenog venca,   kad sedim na prvom sedištu. 

i to je tachno. ovi kad vide da se baba baca preko pola ulice da stigne (a znajuci da sledeceg nema pola sata sigurno, a treba stici do nedodjije!) umeju da pochekaju malo dok staramajka ne stigne :)

 

realno bi mogli da odu bez milosti -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

U Švici je tako :fantom:

mozda kod njih teleprontovanje u atar ide na svakih 5 minuta. zapad je to -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

:mellow: 823 dinara na Busplusu automat se dere NEMATE DOVOLJNO KREDITA.

:mellow:

Ponovo.

NEMATE DOVOLJNO KREDITA

:mellow:

Pun autobus.

... i ko će meni da nadoknadi duševni bol što ceo autobus misli da se švercam?

Link to comment

Tri pokvarene 33ojke danas na potezu od cetiri stanice do okretnice u Kumodrazu, a ja se vozim u cevrtoj u kojoj vozac mobilnim javlja da mu se motor pregreva dok ih prolazimo tako raspadnute...ni jedan privatnik naravno, sve GSP-ove kante...

 

:0.6:

Link to comment

šta je to privatnik? danas sam na novom beogradu videla neku 84, izgledala je izdaleka ko običan gradski autobus, a kad se približila, vidim ima tablu, privani prevoznik. jel kod njih važi busplus karta?

Link to comment

A ti si se sad telepromptovala iz 1998.? :D

 

Ima 10-11 godina bar a možda i više kako su privatnici ,,izjednačeni" sa GSPom - tj., oni imaju dil sa gradom na X godina da voze na Y linija i ostvaruju Z polazaka i za to dobijaju fiksnu lovu. Zauzvrat su deo ITS1 i da, naravno da u njima važi busplus karta. Važile su i one stare papirne pre busplusa. Iz tvoje vizure kao putnika i GSP koji vozi na 84 i privatnik koji vozi na 84 je sasvim ,,običan" gradski autobus.

Link to comment

:lol: nisam bila na času kad ste učili ovo

sad kad ovako napišeš, čini mi se da sam računala da se to odnosi samo na noćne linije.

od prevoza ozbiljnije koristim tristaće koji voze po smederevskom putu. to su uglavnom raspadi koji izgledaju svi isto, nemaju nikakvu tablu sa natpisom privatnik a i brojevi su uglavnom ispisani na papiru hemijskom olovkom.

a po gradu trole. nemoj samo neko da napiše da postoje i privatni prevoznici trola, srušiće mi se sve iluzije o svetu i čovečanstvu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...