Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ali bi mogao da kažeš ,,ne znam gde mi je busplus zapao mi je u salo" ili ,,čibe bre kontroloru ću sednem na tebe" :fantom:

 

 

 

Of which Zapad do you speak? :D U die beste zemljama to se uglavnom ne dešava osim ako nisi u nekom selu.

 

autobusi idu na sat ili pola sata a evo kako tamo izgleda.

Link to comment

 

 

 

 

Of which Zapad do you speak? :D U die beste zemljama to se uglavnom ne dešava osim ako nisi u nekom selu.

 

:mad:

 

Elem, nemam srece, nemam druga...na tri mesta u zivotu zivjah u dva je javni prevoz tako nesto ko u Beogradu, sa ponekim intervalima poboljsanja, a u trcem javnog prevoza prakticno nije ni bilo :(

Edited by MancMellow
Link to comment

Potrebno mi je jedno razjašnjenje. 

 

Svakog prvog kupujem mesečnu dopunu. Međutim, u dva navrata mi nije prihvatio validiranje kada sam ušao u Lastu na relaciji Lazarevac - Bg. Ulazim u Žarkovu i idem ka centru, znači, to bi trebalo da je ITS 1.zona, zar ne? Validator jednostavno ne prepozna da imam mesečnu kartu i informiše me crvenom bojom i iritantnim glasom da nemam dovoljno kredita.

 

Pošto mi se ne najebava kod kontrolora, je li ovo neki bag? Treba li nešto posebno pritisnuti na validatoru (zona)? 

Link to comment

autobusi idu na sat ili pola sata a evo kako tamo izgleda.

 

e da, i kod njih sam bio skoro pa pola godine,

 

nije bilo ovako. tu sam se vozio ko covek. udje crnac u autobus, izadje pola autobusa, sednes ko covek... 

Link to comment

:mad:

 

Elem, nemam srece, nemam druga...na tri mesta u zivotu zivjah u dva je javni prevoz tako nesto ko u Beogradu, sa ponekim intervalima poboljsanja, a u trcem javnog prevoza prakticno nije ni bilo :(

 

I onda si morao da sedneš u neki vokshol/rover/britiš lejland šitboks i voziš se naokolo kao Ali Dži? vil-rappeur2.gif

Link to comment

I onda si morao da sedneš u neki vokshol/rover/britiš lejland šitboks i voziš se naokolo kao Ali Dži? vil-rappeur2.gif

 

Nissan. Najbolja kola su vozili samo ovi sto su ziveli u soliterima, ostali valjda nisu imali para za to...jebeno je kad ti je delatnost oporeziva

Edited by MancMellow
Link to comment

e da, i kod njih sam bio skoro pa pola godine,

 

nije bilo ovako. tu sam se vozio ko covek. udje crnac u autobus, izadje pola autobusa, sednes ko covek... 

 

afroamerkinac! :mad:  davno je to uros objasnio!

Link to comment

Nissan. Najbolja kola su vozili samo ovi sto su ziveli u soliterima, ostali valjda nisu imali para za to...jebeno je kad ti je delatnost oporeziva

 

:D

 

Inace japanska kola znaci. ベスト!

Link to comment

e da, i kod njih sam bio skoro pa pola godine,

 

nije bilo ovako. tu sam se vozio ko covek. udje crnac u autobus, izadje pola autobusa, sednes ko covek... 

 

samo nisu cice ovakve vec pozamasne juznjacke guzice. gradski prevoz u rimu ukljucujuci i metro guzva je kao u 88 u ranim jutarnjim casovima. 

Link to comment

I onda si morao da sedneš u neki vokshol/rover/britiš lejland šitboks i voziš se naokolo kao Ali Dži? vil-rappeur2.gif

 

So true.

 

u potpisu bivsi vlasnik 414SLi [N-reg]

Link to comment

samo nisu cice ovakve vec pozamasne juznjacke guzice. gradski prevoz u rimu ukljucujuci i metro guzva je kao u 88 u ranim jutarnjim casovima. 

 

+1

 

Srecom (ili ne), nije bio Rim

Link to comment

nije bilo ovako. tu sam se vozio ko covek. udje crnac u autobus, izadje pola autobusa, sednes ko covek... 

 

Ja sam slicnu scenu video u Beogradu :lolol:

Link to comment

bukvalno pola autobusa? ne znam, ja sam bio zabezeknut

 

Ovde nije pola autobusa izaslo, autobus je bio poluprazan i kad je crnac usao na stanici na kojoj sam i ja usao i seo negde odmah tu kod vozaca, svi drugi (osim mene) su se povukli u zadnji deo autobusa.  Kao neki reverse Rosa Parks.  A pre toga sam zatekao tog crnca kako je "zauzeo" pola onog pokrivenog prostora na stanici (napolju je bio klasican letnji pljusak, zato sam i zavrsio u busu, obicno kad sam u BG svuda idem peske) dok su se 4-5 starijih gospodja tiskalo u onom drugom delu, sto dalje od njega.  A najbolja scena je bilo olaksanje na njihovim facama kad sam se ja pojavio, ono kao "ako crnac krene da nas bije/pljacka/siluje, ovaj ce nadam se da nas brani".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...