Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Staje autobus, otvaraju se vrata ulazi lik samo na srednja i kaže "dobro jutro gospodo, kontrola je u vozilu. Molim vas validirajte vaše mesečne karte u narednih pet minuta" - i izađe!

 

I to je to. :mellow:

Koliko puta treba retardima tipa Djilas i Mali ponavljati da nema potrebe za validiranjem mesecnih karti.

Link to comment

ja ne mogu ni da zamilsim kakvu će glupost da smisle

 

ma nije strasno kada smisljaju gluposti jer samo to i rade, strasno je kada ne ostanu samo na pricama i maketama nego pocnu da realizuju ono sto smisle

Edited by Pontijak
Link to comment

ma nije strasno kada smisljaju gluposti jer samo to i rade, strasno je kada ne ostanu samo na pricama i maketama nego pocnu da realizuju ono sto smisle

 

Pa da. To je onaj koban momenat kad vlada stupi na dužnost i kaže - "ovi pre nas su samo pričai, mi ćemo da radimo"

 

 

Ijao

 

 

Mada  uvek postoji tanka nada da će razum prevladati. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Pa da. To je onaj koban momenat kad vlada stupi na dužnost i kaže - "ovi pre nas su samo pričai, mi ćemo da radimo"

 

 

Ijao

 

 

Mada  uvek postoji nada da nece poceti nista da rade od onoga sto pricaju

 

ispravio :)

Link to comment

interesantno, dok je komunizam u socijalistickom beogradu bio jak vozila gsB su bila zelena a tek kada je poceo da se rastace vozila su postala crvena, onaj smehotres sa ds spinovanjem bojama je bio komican mada ne mogu da kazem da je kombinacija zuto sa malo plavog ruzna

 

Bio je i period tokom ranih šezdesetih kada su busevi bili crveni, recimo "Famosi" koji su tada bili dosta česti. Čini mi se da je pojavom "Lejlanda" i uvođenjem tramvaja iz "Đure Đakovića" krenulo ujednačavanje celog voznog parka u zelenu boju.

Link to comment

ja ne mogu ni da zamilsim kakvu će glupost da smisle

 

Ne znam čemu stresiranje. Mislim, šta god da bude, ako nešto urade, ako ništa ne urade, biće isto sranje.

 

GSP je u finansijskom kolapsu, naplata je katastrofa, nekakvo rešenje toga sa naplatne strane se ne nazire, a sa rashodne strane ni ova vlast, kao nijedna prethodna, nema muda da uradi šta mora - da otpusti 700 nepotrebnih kadrova.

 

Dakle, postoje dve opcije - da se ne menja ništa, i da sistem ovakav kakav trokira mic po mic do konačnog totalnog kolapsa i povratka u 97. ili tako neku godinu, ili, da oni kao nešto pokušavaju, reorganizuju, prosipaju iz šupljeg u prazno pa da na kraju rezultat bude isti, ili da u najboljem slučaju taj konačni kolaps malo odgode za godinu ili dve. Krajnji rezultat će svejedno biti identičan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...