Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Zašto baš Gospodara Vučića i zašto baš sada ? Kao, ne znaš gde je ta stanica, pa sada nas ovde testiraš. Naravno da svi znamo gde je ulica Gospodara Vučića i koja je to stanica od bilo koje stanice na svetu.

Link to comment

Gospodara Vucica mi je bio reper da se snadjem. Nisam provalio da je i ona ostala u linku :)

 

Treba mi Focanska ulica i kolko sam prostudirao street view treba da sidjem na trecoj posle Cvetka pa peske gore.

 

Usput sam provalio da donekle i znam taj kraj. Tu se spustam kad idem biciklom kod drugara  u Mirijevo.

Edited by katamaran
Link to comment

Sad vidim da pise Gospodara Vucica. Ovo je Bulevar nesto posle Cvetka. Kontaktna mreza je od tramvaja.

Edited by katamaran
Link to comment

focanska je malo iznad moje ulice. mozes i kod cvetka ako hoces lepu setnju ili jednu posle da prodjes kroz prolaze i kroz Olimp do ulice Milana Rakica.onda krenes malo desno i jedna id paralelnih iznad MRakica tu negde

Edited by kapetanm
Link to comment

ako sidjes kod cvetka gadjaj da orodjes izmedju drugog i treceg solitera zdesna (ima ih sest crvenih) i onda nailazis na donji ulaz u Olimp pa samo uzbrdo. Ako ides posle 17 casova pijaca se zakljucava pa produzi jednu stanicu ili cak dve. Varijanta s olimpom je najprijatnija za setnju ali ne i geografaki

najbliza. jbg kucam s telefona i numem da postavim link.

Link to comment

Hvala puno. Videcu da li cu sici kod Cvetka ili ovamo.

 

Siđeš na prvoj posle Cvetka, isforsiraš brdski uspon Deskaševom, to je prva ulica uzbrdo ka Milana Rakića, kada dođeš do Milana Rakića skreneš malo desno pa opet uzbrdo Đajinom, druga paralelna sa Rakićevom je Fočanska. Ako te ne mrzi malo duže tabananje uzbrdo, do Milana Rakića možeš i od okretnice trola u Čingrijinom, pa prođeš Olimp i dođeš do Đajine. 

Link to comment

Firma mi vise ne uplacuje za troskove prevoza, vec ce mi se automatski dopunjavati kartica svakog meseca. Firma dobila diskaunt od 700rsd po glavi za mesecno pretplatu.

Svakako bi mi taj kes otisao na karticu, ali nije lep osecaj kada ti uskrate mogucnost za slobodno raspolaganje kesom.

Link to comment

Nije, koliko sam se raspitao. Njihova obaveza je da imas pokrivene troskove prevoza do posla. To nazalost moze da se ispuni i na ovaj nacin.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...