Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Verujem da se ne bi smelo čekati da dođe do granice pucanja.

 

Ovde se debelo krše neka osnovna ljudska prava, obligacioni odnosi i druga regulativa. Neko je plaćen da spreči pojavu granice pucanja.

Link to comment

Ne rado priznajem ali može i fino sa njima...iz ličnog primera...

 

Ušao u 12-cu na Banovom brdu i naravno zaboravio da se validiram a čak sam i imao važeći kartu.

Ušlo njih šestoro kod Sajma u zadnji deo tramvaja gde je ukupno bilo 3 putnika (uključujući i mene

Dođu do mene, meni klikne da kažem da nemam ni kartu ni dokumenta ...

i tako krene:

- kako nemaš, zašto nemaš, moraš dokumenta da imaš.. bla bla

- ja se pravdam nešto, promenio sam jaknu, nisam uzeo novčanik...

- ne može to tako, mora da se plati kazna, 2000 dinara

- stvarno nemam jel možete vi meni da pišete kaznu a ja ću posle da je storniram, pošto imam mesečnu kartu, bla bla

u jednom trenutnu je bila nadrealna situacija, ja sedim a njih šestoro (četri muškatca i dve žene) iznad mene i viču "daj dokumenta", trajalo to jedno 2 minuta, i na kraju mi jedna žena kaže ali izađi. I ja izašao, pošto je to bila moja stanica.

Edited by eye of the beholder
Link to comment

u jednom trenutnu je bila nadrealna situacija, ja sedim a njih šestoro (četri čovaka i dve žene) iznad mene i viču "daj dokumenta", trajalo to jedno 2 minuta, i na kraju mi jedna žena kaže ali izađi. I ja izašao, pošto je to bila moja stanica.

ali ja ne razumem shta je ovde fino, osim shto ti doshla stanica za dz, realno ^_^

 

ovo mora nekako da se reshi :unsure:

Link to comment

Verujem da se ne bi smelo čekati da dođe do granice pucanja.

 

Ovde se debelo krše neka osnovna ljudska prava, obligacioni odnosi i druga regulativa. Neko je plaćen da spreči pojavu granice pucanja.

+1

Ako čekamo do pucanja onda smo svi go kurac. Izvinjavam se ako se neko oseti uvređenim, ali to je fakat.

Kada dođe do pucanja pući će glava komunalnog policajca, onaj koji je pukao će ili da završi u zatvoru ili na vlasti, a nas će da malteretiraju svaki dan do tada (a možda i posle toga).

Link to comment

Šta je rešenje? 

 

Jer onaj ko ih je zaposlio je i taj koji im je dao ovlašćenja da biju i taj ih i kontroliše. Ko bi tu treći mogao da kontroliše? 

Link to comment

Šta je rešenje? 

 

Jer onaj ko ih je zaposlio je i taj koji im je dao ovlašćenja da biju i taj ih i kontroliše. Ko bi tu treći mogao da kontroliše? 

mislim na placanje prevoza i kaznjavanje ko ne plati. jer to mora. a ovo drugo je sve optional, ocesh dobit po ledjima ili necesh, to su njihove preferencije.

 

i da li mesechna mora da se kuca u svakom vozilu. jer sad opet vidim da to samo ja radim. i jasno mi je da chim prestanem, neshto ce da mi podje po zlu. takva sam <_<

Link to comment

Ja se svaki put setim kako je moglo da se za gej paradu skupi 5k mandrila i da se fino organizuju da se biju sa policijom, a kod ovakvih situacija svi sedimo za tastarurom/tv-om i impotentno negodujemo.

Link to comment

hajde da ne ulazimo u teorije ko kontrolise i zasto te grupe mandrila nego samo da napomenem da su sada ti mandrili verovatno u ocekivanju dobijanja posla u komunalnoj policiji, zaduzenje uniforme, cizama, teleskopsih pendreka, lisica i tako dalje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...