Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

"celodnevno" :lolol:

 

jao, nisam čula ovu reč 30 godina! 

onaj produženi boravak u školi, kad te kupe iz škole u 5 se zvao "celodnevna". "u kojoj si smeni?", "ja sam iz celodnevne". :D

Link to comment

Regulišem vam sto krvavih majki.

 

1618517_10205104297038496_73628883594926

 

 

11025660_10205111366335224_6071183097352

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Prvo prekrše Zakon o radu tako što preusmere pare za prevoz direktno privatnoj kompaniji, a onda ne uplaćuju ni to i teraju ljude da se ponižavaju pred kontrolorima.

Link to comment

Meni se svidja I ovaj deo da ce zamoliti kontrolore da uvaze ovo objasnjenje prosvetnim radnicima koje ulove bez karte. Da li to znaci da svako ko nema kartu (pod uslovom da ovi to uvaze) moze da kaze da radi u prosveti, drugo, mogu li svi zaposleni kojima poslodavci ne isplate/uplate prevoz pre 1. u mesecu mogu da traze isto izuzece od kazni?

Link to comment

Meni se svidja I ovaj deo da ce zamoliti kontrolore da uvaze ovo objasnjenje prosvetnim radnicima koje ulove bez karte. Da li to znaci da svako ko nema kartu (pod uslovom da ovi to uvaze) moze da kaze da radi u prosveti, drugo, mogu li svi zaposleni kojima poslodavci ne isplate/uplate prevoz pre 1. u mesecu mogu da traze isto izuzece od kazni?

 

Ma da bre, ovo je ozbiljna pizdarija po svakom osnovu.

Link to comment

Prvo prekrše Zakon o radu tako što preusmere pare za prevoz direktno privatnoj kompaniji, a onda ne uplaćuju ni to i teraju ljude da se ponižavaju pred kontrolorima.

ne dodjes na posao i to je to. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...