Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

treća sreća, jbg

 

ma nije samo to, nego mi napravimo nešto što iole liči na nešto tek kad oni odu. a da bi otišli, moraju prvo da dođu, takav je red  ^_^

Link to comment

ma nije samo to, nego mi napravimo nešto što iole liči na nešto tek kad oni odu. a da bi otišli, moraju prvo da dođu, takav je red  ^_^

ima smisla ^_^

Link to comment

Škripi vam ta analogija kada je u pitanju prvi svetski rat, Manče ti kao istoričar bi valjda trebalo da znaš :fantom:

uuu! odlichno! ja kao mashinski inzenjer ne moram nishta da znam -_-

 

zadrzacu analogiju za sebe ^_^

Link to comment

Pa dobro. Ja npr. ne znam da li sam uopšte reč ,,analogija" upotrebio pravilno u gornjoj rečenici, uvek me to jebe, al reko aj sad pa kud puklo da puklo. Al eto nisam studirao srpski pa je to ok :fantom:

Link to comment

Škripi vam ta analogija kada je u pitanju prvi svetski rat, Manče ti kao istoričar bi valjda trebalo da znaš :fantom:

 

kako škripi. tek su oni uspeli da "slome" Srbiju, a posle toga je nastala zemlja koja baš i nije bila zajebancija. Odnosno, bar je imala potencijal da ne bude zajebancija u Evropskim okvirima, ako ništa drugo. 

Link to comment

Ja sam te razumeo u smislu da ono što je bilo pre njihovog dolaska nije valjalo. Ako to važi za Kraljevinu Jugoslaviju 1941., ne važi za Kraljevinu Srbiju 1914. Na to sam mislio

Link to comment

Vi se zajebavajte, ali taj švapski zaista funkcioniše. U bečkom metrou neki ker zalajao na ženu preko puta, a ona mu rekla 'Bite?', ker se istog sekunda pokrio ušima i zaćutao.

Edited by Anonymous
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...