Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ušli kod bloka 70, neprimetno i to samo jedna žena koja ja tek na pola puta do sledeće stanice blokirala validator... Možda menjaju taktiku... :ph34r:

 

Nova generacija "screamersa", dakle. 

Prilagođavaju se. Uče.

Sve su nam sličniji.

Link to comment

Jutros mi javlja lepša i pametnija polovina (ona svakodnevno ide baš tom relacijom) da su viđeni - ušli kod bloka 70, neprimetno i to samo jedna žena koja ja tek na pola puta do sledeće stanice blokirala validator... Možda menjaju taktiku... :ph34r:

 

To im je sad novo, kao čekaju da uđu putnici, da se vrata zatvore i vozilo krene i onda ispod jakne kucaju u fazonu A-HA! Got you suckers!

 

Problem je taj što i nakon got ju sakersi i dalje imaju isti metod a to je da se paušalno pregledaju karte i nešto mrmljaju sebi u bradu.

Link to comment

Da, pregled karata ide dok ne nadju nekog bez iste i obda se čoporativno bace na njega. tako da ako neko od prvih par putnika nema kartu i ne deluje preteće ostatak prevoza može da odahne.

Link to comment

To im je sad novo, kao čekaju da uđu putnici, da se vrata zatvore i vozilo krene i onda ispod jakne kucaju u fazonu A-HA! Got you suckers!

 

Problem je taj što i nakon got ju sakersi i dalje imaju isti metod a to je da se paušalno pregledaju karte i nešto mrmljaju sebi u bradu.

 

A ja se pitam sto se ljudi strecaju kad validiram kartu... juce je jedan stariji covek alarmirao svoju gospodju da validiraju karte dok sam ja vadila i vracala u ranac... pomislio je da sam kontrola :isuse:

Link to comment

Ponekad mi se desi da uđem sa crnom, malo većom torbicom oko vrata, kad se tako nosi ima nekako utilitaran i služben izgled. Pa sve onako brknem po njoj, hehe, vidim petoro me gleda ispod oka. mislim se sunce vam vaše mangupsko.

Link to comment

svojevremeno su ridžovane odenuli u one fluoroscentne prsluke.
i jednom ulazi grupa ljudi u tim prslucima u tramvaj kod topciderskog parka, buljuk naroda pokulja napolje.

ovi posedaju a na leđima im piše... "Gradsko zelenilo".

Link to comment

svojevremeno su ridžovane odenuli u one fluoroscentne prsluke.

i jednom ulazi grupa ljudi u tim prslucima u tramvaj kod topciderskog parka, buljuk naroda pokulja napolje.

ovi posedaju a na leđima im piše... "Gradsko zelenilo".

jeste, al oni nisu ni morali da ulaze u autobuse, naplata je rasla samo vizuelnim kontaktom ^_^

Link to comment

jel ima u vasem prevozu da kad udje kontrola sa razglasa se zacuje "kontrolori u vozilu, pripremite svoje karte za pregled"?

jes pa da se svi onesveste, iovako su babe na ivici srchanog udara kad bilo ko otkuca kartu.

 

da bude ona prosvetna kolektivna prenosiva histerija ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

jel ima u vasem prevozu da kad udje kontrola sa razglasa se zacuje "kontrolori u vozilu, pripremite svoje karte za pregled"?

 

Čuo prošle nedelje u nečemu što ide ka Banovom brdu, beše 37 ili 88, onaj novi Solaris, ali se očito još nije proširilo svuda. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...