Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

U stvari bude jos gore, jer u takvim autobusima su uglavnom minijaturni prozori koji se ne otvaraju. Samo ne znam da li soferi stede na klimi ili je neki drugi problem.

Link to comment
Klima uglavnom ne pomaže ni tamo gde je ima.
bila je ona neka kvazi-ventilacija na sedamnajama, kao propeler na plafonu, al onda se, po pravilu, tu nakachi sugradjanin sa y hromozomom, koji je o kupatilu chitao u novinama, rashiri kao slepi mish, kako bi bolje izdavao izlazne velichine i onda se autobus isprazni.
Link to comment

Promaja ostaje najbolje resenje za ventilaciju. I izvor sukoba, ali tako je to, sto rece Pepe Le Tvor, necemo valjda da nam sitnica kao sto je disanje pokvari srecu?edit: nije rekao Pepe, nego narator u tom crtacu, ali eto... Tako to.

Edited by Zabalujev
Link to comment

Pri visokim temperaturama najvise volim one beloruske trole u kojima radi grejanje. Fantastican je osecaj kad izadjes iz njih.

Link to comment
Pri visokim temperaturama najvise volim one beloruske trole u kojima radi grejanje. Fantastican je osecaj kad izadjes iz njih.
koje su to trole? one obicne, crvene?
Link to comment

nije grejanje u pitanju, nego mali prozori.ove, zglobne, su najgore po tom pitanju. 709_001_2006_05_24_Falkovs.jpgcrvene bi trebalo da su ok.

Edited by Malkmus
Link to comment

iako ovo liči na Šimprov štap deluje mi kao da spremaju ekran za vozni raspored, isekli su kanal u asfaltu koji ide kao onoj kućici gde su kontrolori, a video sam još na par mesta u gradu.Nadam se da nije za bilbord :unsure:

Link to comment

Hm, primetio sam danas jedan primerak kod Usca, medjutim, nije u blizini stajalista, pa mi nije jasno cemu ce sluziti tamo.

Link to comment

Prolazim tuda svako jutro, i jutros sam se vozio 20 minuta nakon što se ovo dogodilo. Bilo je dosta kontrolora na jednom mestu, njih otprilike desetoro, nešto su u grupi pričali, ja sam pretpostavljao da je stanje redovno.Ne znam, to sa gradskim prevozom se mora nekako urediti, ovo više nema smisla. Neko će biti ubijen, a ovo je opasno blizu ubistva. Ne znam kako se obračunava plata kontrolora, no pretpostavljam da nije fiksna već da zavisi od broja kazni koje napišu. Ako je tako, onda je problem napravio njihov poslodavac koji im je rekao da im visina zarade direktno zavisi od toga koliko će kršiti propise ove države, budući da kontrolori nemaju pravo da legitimišu putnike.Mislim, čak i da imaju pravo da legitimišu putnike, ne sumnjam da bi ovaj ludak potegao nož i isto učinio, ali to ne menja činjenicu da je gsp sve ovo poprilično loše organizovao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...