Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

 

 

doduše malo mi je bilo jasnije kada im je dao Cg ličnu kartu

nažalost svi su izašli pa ne znam kako se rešila pat pozicija jer za strane drazavljane može samo kazna od 2000 na licu mesta a ovaj tip je insistirao da nema pare kod sebe.

 

naravno baja iz parking servisa izašao i otišao na svoju stranu bez i jedne reči.

Ne mogu mu ništa jbg.

A ovo za lookalike kontrolu, reko bih da ima likova kojima je to fetiš, svojevremeno su bile in fluorescentne boje, pa bele, pa torbice preko grudi....

 

 

 

By Coolpad F1 Greatgod

Link to comment

:ziga:

 

Validator jutros kaže "beogradski sajam je otvoren od 19. do 21. februara, posetite Sajam". Počeo da javlja u Kneza Miloša pa do Sajma. Prvo sam pomislio da sam odlepio. 

Link to comment

pre par dana je posred sedamnaestice svirala opera, dodushe sa vishe slike, a manje tona, neka aida, i pevachice su bile u trikoima i perju, valjda da se lakshe naviknemo. nekako mi nije teshko da zamislim ministarstvo kulture kao inicijatora ^_^

Link to comment

Sledeći logičan korak će biti audio reklame u GSP-u. Kupite pastu za zube, tampone, prašak za veš.....

 

Udjes u tramvaj

 

Validator krece da peva, i to Zdravko Colic

 

kucam danju, kucam nocu

ne pitam da li hocu

samo jedno jos ne mogu

 

da otkucam, dnevnu kartu

il nedeljnu, il trodnevnu

za to moram na trafiku

il' u maksi, nasu diku

 

al sad mogu da presedam

za 89 dinara

tramvaj 5, 6 ili 7

vozi me gde god mi treba

 

I onda ide milozvucni zenski glas "Kupite novi DUEL sa mirisom malih poljskih cvetova! U svim Tempo objektima 5% popust uz BusPlus karticu!"

Link to comment

 

BEOGRAD - Radi boljeg informisanja građana o održavanju 37. Međunarodnog sajma turizma, Sekretarijat za privredu u saradnji sa Direkcijom za javni prevoz, „Bus plusom”, GSP-om i Beogradskim sajmom, omogućio je emitovanje govorne poruke „Posetite Beogradski sajam turizma, od 19. do 22. februara” u gradskom  prevozu.

Ova poruka biće emitovana u vozilima na tramvajskim i autobuskim linijama u zoni od dva stajališta koja prolaze pored Beogradskog sajma u oba smera.

Od 19. februara emitovaće se poruka „U toku je Beogradski sajam turizma, od 19. do 22. februara”.

U pitanju su sledeća stajališta: linija 21 „Ruska”,  linija 19 „Sajam”, linija 16 „Mostar”, linija 18 „Sajam”, linija 498 „Ruska”, linija 496 „Sajam”, linija 493 „Mostar” i linija 495 „Sajam”.

Link to comment

Sledeći logičan korak će biti audio reklame u GSP-u. Kupite pastu za zube, tampone, prašak za veš.....

....beograd na vodi,...

 

 

edit: kakva im je ovo numeracija linija?

Edited by pacey defender
Link to comment

ćale jutros došao u beograd da završi mnogi posao, tražio busplus na ove tri trafike u okolini, nigde nema, on na trećoj pita trafikantkinju "pa šta da radim", ona mu kaže da ima ova dnevna, on se oduševio, vozikao se okolo za 280 dinara :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...