Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

^^ i svima prijatno. slusham danas u nekoj petnaji starog vozacha koji pricha mladom kakve su sve kombinacije koristili likovi dok nije moglo da se kontrolishe gde je autobus, osim na prvoj i poslednjoj stanici, tipa vozi donekle, istera sve, nastavi prazan, par stanica pred kraj opet primi putnike, prijavi kvar pa ode negde itd itd. stekla sam utisak da i mladi i stari gps pracenje dozivljavaju kao boziju blagodet, znash gde si u sistemu, znash koje ispred ko je iza, ako je neko njesra mogu da te obaveste i slichno...

Edited by gospa buba
Link to comment

navatase ispred mene u pola 7 ujutru lika. blokirali validatore pa mu nije pomoglo to što ima kartu. malo se jogunio, stariji sugradjani se cudili što im je dao ličnu kartu, a kontrola ga majstorski izblefirala tako sto je pokazala na lika u uniformi koji je u prevoz ušao jedno bar 3 stanice pre njih i nonsalantno jeo sendvič. uprli prstom u njega i rekli " policija je sa nama spremi ličnu kartu" moram da priznam da mi je bilo čudno što je lik naseo na foru jer je pomenuti u uniformi bio iz parking servisa. doduše malo mi je bilo jasnije kada im je dao Cg ličnu kartu

nažalost svi su izašli pa ne znam kako se rešila pat pozicija jer za strane drazavljane može samo kazna od 2000 na licu mesta a ovaj tip je insistirao da nema pare kod sebe.

 

naravno baja iz parking servisa izašao i otišao na svoju stranu bez i jedne reči.

Link to comment

Prosle subote moja sestra i zet krenu ka Zemunu preko Borce, da isprobaju rutu i vide novi most. Trebalo imje maestralnih dva sata da stignu, jedva su docekali 85., ali najludje je bilo kad je majstor nonsalantno omasio put i krenuo ka Pancevu valjda, svakako pogresnim putem, da nisu putnici vikali da stane ko zna gde bi stigli. Onda je morao da se vraca u rikverc ne znam koliko da bi se vratio na pravi put.  :isuse: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...