Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Za sminku i garderobu imaju i para i vremena, ali zato kartu nemaju, a licnu zaborave! Hocu i ja da se ofarbam i nasminkam, kao Zorana Mihajlovic da budem, zato daj licnu da pisem kaznu.

Link to comment

kaže mi kolega da je taj što je snimao ozbiljno povredio dva komunalca... jednom valjda slomio jagodičnu kost a drugog something something nožem.

 

epilog - urgentni centar

 

zaključak: danas svi imaju ladno oružje uzase :sleep:

Link to comment

kaže mi kolega da je taj što je snimao ozbiljno povredio dva komunalca... jednom valjda slomio jagodičnu kost a drugog something something nožem.

 

epilog - urgentni centar

 

zaključak: danas svi imaju ladno oružje uzase :sleep:

 

Ruka mu se pozlatila.

 

 

A kad vidim koje kreature ovde podrzavaju uvodjenje reda™ medju zenske osobe u javnom prevozu, putem posalica iz specijalne osnovne skole - ruka mu se pozlatila x beskonacno

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ništa, od sad žandarmerija da kontroliše. Ako to ne upali - da se potpiše neki poseban sporazum sa NATO da dodju marinci da kontrolišu busplus. 

 

 

Ili bar garda Ohaja.

 

A "Striži" da nadleću da kontrolišu ko sve snima.

Edited by MancMellow
Link to comment

Sve je bolje nego da naoružani radovci  ili neki drugi huligani sa noževima krenu da sprovode svoju pravdu

 

ama uopšte se ne radi o tome. ja sam za to da je kondukter u svakom busu. nego je ovo sto radi država samo po sebi kršenje zakona. 

Edited by MancMellow
Link to comment

hmmm, botovi cute (ili se pridruzuju hajci, vrag ce znati) i ne lupaju minuse i pluseve na komentarima na ovu vest. nesto tu smrdi...

Edited by MancMellow
Link to comment

 putem posalica iz specijalne osnovne skole

nesrecno ti je poredjenje i apelujem da se ne koristi!

 

drugo, ovo ipak spada u domen redovnog obrazovanja -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...