Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Uuuuuu što su se organizovali!!! :o

 

Upadaju njih 6, po 2 na svaka vrata, jean blokira aparat drugi započinje pregledanj karata. Ovaj sa blokade se priključuje - bam bam bam... Ekipa koja nema kartu je odmah poustajala i nabila se kod vrata. Sledeća stanica, sacekuju ih kolege i komunalci. Ovi zajedno sa putnicima bez karte napuštaju prevoz i počinje razračunavanje a autobus zatvara vrata i tera dalje.

 

Sve je bilo toliko brzo da su izgledali kao najuigranije SpecOp jedinice.

 

Znači, odma izlaženje, čim ih ugledaš, osim ako nisu maskirani, a validator kriju u gaćama.

Link to comment

Zavisi. Juče tetka sa validatorom ulazi i vraća sa vrata ekipu koja je poustajala. Sedite, nemojte zbog mene da izlazite, nemojte... Jedva je pustila neke što stvarno treba da uzađu. Odblokirala valdator da može posle nje da se poništi karta, objašnjava da vremenska važi i ako se poništi u 89. min do kraja vožnje itd. Nemaju meru ponekad

Link to comment

3 dana nemaju plasticne karte da se kupe ni na jednoj trafici (bar ja nisam bio uspesan :( )... Kaze jedan prodavac da kao Bus Plus kasni da im distribuira novu turu i da je svuda nestasica.

Link to comment

Ja kao da zivim u paralelnom univerzumu onda, zemun i nbg delovi kojima se krecem su potpuno van ove price. Bude kontrole povremeno, udje jedan kontrolor, obicno negde kod zemunskog parka, pregleda karte, uglavnom izignorise one koji nemaju i to je to. Ljudi se strecaju kad validiram kartu, juce jedan krenuo da izadje iz busa :isuse:

Izgleda da imaju pik na odredjene linije ili delove grada, verovatno najprometnije tacke.

Link to comment

 

Beograd -- Dvojica komunalnih policajaca povređeni su u tuči koja je izbila zbog toga što ih je jedan građanin snimao prilikom kontrole karata na Banovom brdu.

 
Kako je saopštio MUP, njih je napao jedan muškarac oko 9.15 u Požeškoj ulici, a policija je privela napadača u policijsku stanicu na Čukarici.
 
Prilikom kontrole utvrđeno je da jedna putnica nije imala kartu za prevoz, ali ni ličnu kartu, zbog čega su kontrolori zatražili pomoć prisutnih komunalnih policajaca. 
 
Sve to je svojim mobilnim telefonom snimao je jedan od prolaznika kome su komunalni policajci prišli i zahtevali od njega da to prekine. 
 
Nakon verbalnog usledio je i fizički sukob u kojem su komunalni policajci zadobili lakše povrede.
Edited by eye of the beholder
Link to comment

opet te putnice. ja mislim da tim zenama treba lepo zabraniti prisustvo u javnom prevozu i gotova stvar. samo neke nevolje -_-

 

izgleda da su jedino žene toliko zaboravne da propuste da otkucaju kartu ili ponesu famoznu ličnu sa sobom... vidiš da sa muškima nema problema, oni svi kucaju karte i nose lične. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...