Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Onda nekoj zenskoj meni bliskoj osobi koja putuje sa mnom. Uh, bas sam se iznervirao.

Ti mislis da oni ne prolaze obuku? Ne bi dirali ni zensku osobu koja putuje sa tobom, osim ako se slucajno razdvojite tako da deluje da je sama. Profesionalci su to, jebo ih onaj ko im je dao posao.

Link to comment

dal tih 90 minuta koliko traje vremenska karta znaci da overa zadnje voznje treba da se desi u 89. minutu i posle toga mozes da se vozis jos pola sata do kraja linije, na primer? 

Link to comment

dal tih 90 minuta koliko traje vremenska karta znaci da overa zadnje voznje treba da se desi u 89. minutu i posle toga mozes da se vozis jos pola sata do kraja linije, na primer? 

 

Да. Додуше можеш и раније да овериш задњу вожњу.

Link to comment

Ne može. U dvojci se vožnja prekida dole kod luke. I odatle teče nova vožnja.

Tako su jednom smarali moju devojku jer se bila otkucala kod autobuske stanice, a kontrola je ušla na Dorćolu.

Link to comment

Ne može. U dvojci se vožnja prekida dole kod luke. I odatle teče nova vožnja.

Tako su jednom smarali moju devojku jer se bila otkucala kod autobuske stanice, a kontrola je ušla na Dorćolu.

:frust:

 

neverovatno kako umeju da preregulišu svaku moguću malu nebitnu stvar a da ostave onolike rupe u propisima kada se zapravo o nečemu bitnom radi i odlučuje.

Link to comment

 

Мали коментар на цене:
временска карта од 90 минута кошта 89 динара.
Међутим, ту је попуст од 10% за уплате преко 900 динара, тако да она може да кошта свега 80динара, а просек ће бити вероватно испод 85дин.
Пре тога је појединачна карта коштала 73 динара, а временска 101 динар.
 
Пошто је појединачна укинута, више људи ће да се одлучује за преседање од по пар станица.
 
Укупно гледано, мислим да ће доћи до регистрације већег броја вожњи, али да ће приход од наплате бити незнатно већи него пре, можда и мањи.
Најјевтинија карта јесте поскупела за 10-25 одсто, али је временска појевтинила за 11-20%, што се исплати за доста путника.
 
Тако да мислим да ће да нас ускоро да нас очекује или ново поскупљење, или неке нове тарифе.

 

 

Дебили се труде да направе што је могуће гори систем.Руку на срце иде им од руке.

Link to comment

Ne može. U dvojci se vožnja prekida dole kod luke. I odatle teče nova vožnja.

Tako su jednom smarali moju devojku jer se bila otkucala kod autobuske stanice, a kontrola je ušla na Dorćolu.

 

debili.

Link to comment

Ne može. U dvojci se vožnja prekida dole kod luke. I odatle teče nova vožnja.

Tako su jednom smarali moju devojku jer se bila otkucala kod autobuske stanice, a kontrola je ušla na Dorćolu.

Ma ovo je sumanuto na milion nivoa. Ispada da ako ideš od Štajge do Dorćola dužim putem (preko Slavije) plaćaš samo jednu kartu, a ako ideš kraćim putem (Tadeuša) plaćaš dve karte. 

Link to comment

Uuuuuu što su se organizovali!!! :o

 

Upadaju njih 6, po 2 na svaka vrata, jean blokira aparat drugi započinje pregledanj karata. Ovaj sa blokade se priključuje - bam bam bam... Ekipa koja nema kartu je odmah poustajala i nabila se kod vrata. Sledeća stanica, sacekuju ih kolege i komunalci. Ovi zajedno sa putnicima bez karte napuštaju prevoz i počinje razračunavanje a autobus zatvara vrata i tera dalje.

 

Sve je bilo toliko brzo da su izgledali kao najuigranije SpecOp jedinice.

Link to comment

jeste videli ovo?

 

 

 

Sindikat policije: "Komunalci više da ne izigravaju šerife"

 

 

Sindikat policije i policijskih starešina je na svom sajtu objavio saopštenje u kom se komunalci kritikuju za "izigravanje šerifa" u gradu i zamera se što su im plate veće od plata pripadnika MUP-a.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...