Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Da li je? Ili je negde u small print-u napisano kako je karta vlasnistvo BusPlus-a, a gradjanin je samo ima na koriscenje i ista moze biti oduzeta kad oni nadju shodno?

gradjanin je kupio kartu za novac. ne mogu da se setim neke stvari koju sam kupila, a da mogu bash da mi  uzmu. osim lichne karte. i vize. i vozachke. upsiћ, shto bi reklo dete ^_^

 

drugo, na toj karti koju je baja isekao je neki novac stajao, koji je nepovratno isechen. kako ce sad ona da vrati svoj novac? :unsure:

Link to comment
Мали коментар на цене:

временска карта од 90 минута кошта 89 динара.

Међутим, ту је попуст од 10% за уплате преко 900 динара, тако да она може да кошта свега 80динара, а просек ће бити вероватно испод 85дин.

Пре тога је појединачна карта коштала 73 динара, а временска 101 динар.

 

Пошто је појединачна укинута, више људи ће да се одлучује за преседање од по пар станица.

 

Укупно гледано, мислим да ће доћи до регистрације већег броја вожњи, али да ће приход од наплате бити незнатно већи него пре, можда и мањи.

Најјевтинија карта јесте поскупела за 10-25 одсто, али је временска појевтинила за 11-20%, што се исплати за доста путника.

 

Тако да мислим да ће да нас ускоро да нас очекује или ново поскупљење, или неке нове тарифе.

Link to comment

da stvar bude još gora po moje trenutno mentalno stanje, vidim jutros članak u blicu o džeparošima i setim se da sam na zelenjaku pretprošle subote video stariju ženu kako plače i viče da joj neki lopov ukrao nešto, a ja stojim kao debil, mada nisam ni video lopova, i sad me još to odjednom tišti

 

jebem ti život, uskoro ću da završim ili u zatvoru, ili u bolnici, ili u ludnici

 

i svaka čast vučiću

Link to comment

Ja sam sve blizi odluci da krenem da se svercujem u inat govnima koja se ovako ponasaju. Ovo sto procitah da su devojci isekli kartu me je veoma mnogo iznerviralo. A mislim da se meni dogodilo tako nesto da bih impulsivno reagovao fizicki prema majmunu i napravio sebi problem. Jebeno ne verujem sta oni sve rade :isuse:

Link to comment

Једно стручно питање:

да ли би исечена картица могла да проради ако се залепи селотејпом?

ama bre ljudi, na isechenoj kartici moze bit da zena ima novce, koji su njeni, za koje posle ne moze nigde da dokaze ni da ih je bilo ni da su njeni.

 

mislim da to sa sechenjem nece da moze. kao ni sa oduzimanjem, osim ako se ne vrshi nekako sluzbeno, uz pomoc zapisnika, sa opisom stanja, tako da moze da potrazuje svoje stvari...

tako moze i novchanik da iseche. nalazish se u prevoznom sredstvu, imash novchanik, cap!

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...