Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Mene zanima Lasta koja vozi do Lazarevca meni igra za vikendicu koja je na pola puta...Dakle kako ja mogu da iskoristim BusPlus?

voze lasta i lastra. koristi se busplus sistem. ima oko 40 polazaka u svakom smeru. u špicevima na 15 - 30 minuta. početna je kod bristola, slede kod palate pravde, na čuk padini, žarkovačkoj pijaci........

Link to comment

voze lasta i lastra. koristi se busplus sistem. ima oko 40 polazaka u svakom smeru. u špicevima na 15 - 30 minuta. početna je kod bristola, slede kod palate pravde, na čuk padini, žarkovačkoj pijaci........

Ma znam sve to nacekao sam se ja kod 4 vetra lasti ihahaj...Nego nisam isao maltene nikad lastom od kad imam BP...

Dakle udjem i sta oni imaju aparate i ja kucam?

Link to comment

Ima ovde mali milion nejasnoća. Recimo, zašto je neophodno da se pri ulasku u drugo vozilo ponovo očitava već očitana vremenska karta u trajanju od 90 minuta? Zašto je uopšte neophodno očitavati papirne karte ako njihov rok važenja počinje u trenutku kupovine na kiosku?

Rok vazenja pocinje od trenutka kada prvi put prislonis na validator, te od 90min.

Link to comment

Ma znam sve to nacekao sam se ja kod 4 vetra lasti ihahaj...Nego nisam isao maltene nikad lastom od kad imam BP...

Dakle udjem i sta oni imaju aparate i ja kucam?

ja to nisam koristio ali, žena mi kaže da ona uđe u autobus. pritisneš nešto gde biraš broj zona, izabereš pa onda prineseš kartu. koja ti je zona potrebna ima da se nađe na sajtu

 

Zona 1: Elektronska industrija, "Ikarbus", Umka-centar, Velika Moštanica, Lipovica-Zavod, Jaričište "R", Vrčin, Boleč "H", Borča "R".

Zona 2: Vojni aerodrom Batajnica, Soko salaš, Obrenovac, Šiljakovac, Barajevo, Ralja, Auto put (imagin.gr.z.), Grocka, Padinska Skela.

Zona 3: Japanski cvet, Brestovik, Kamendo, Živkovac, Mladenovac, Lazarevac, Preka Kaldrma, Ugrinovci "R".

e, moje pitanje je kako sad. kad su uvedene vremenske karte?

Link to comment

Sutra kreće "ludilo" :(

Nego, šta se dešava sa papirnim kartama na kojima ima kredita za vožnju? Jel postoji neki rok za njihovo korišćenje?

Link to comment

jutros sam čuo na radiu b92, neko odgovoran za bus plus je rekao kako vremenska karta važi 90' od prve validacije a da poslednje validiranje u presedanju u 89tom minutu daje pravo za vožnju do izlaska valjda je zbog toga potrebno prisloniti kartu kod svakog ulaska.

 

meni ovo odgovara jer će me sutrašnja dva posla do groblja i enjuba koštati 2x89 dinara umesto 4 x 73. stotka manje.

Link to comment

sestra mi sad kaže da je malopre uhvatila kontrola bez karte, maltretirali je, ona da otkuca plastičnu kartu nakon što su ušli, a majmun joj otme iz ruke i iseče kartu ispred nje :blink: pa da nije završio smenu, tražio bih ga sad da mu jebem majku mrtvu

Edited by Malvo
Link to comment

ja mislim da oni nemaju pravo da seku nichije privatno vlasnishtvo :unsure:

 

njena karta, njene pare, njeno vlasnishtvo. ovo ce sve da ode do djavola <_<

 

Da li je? Ili je negde u small print-u napisano kako je karta vlasnistvo BusPlus-a, a gradjanin je samo ima na koriscenje i ista moze biti oduzeta kad oni nadju shodno?

Edited by jms_uk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...