Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ovih nekoliko dana nakon akcija žardinjerije na suzbijanju švercerske mafije (svaka čast Vučiću, spinuje za sve pare, svi pričaju o žardinjeriji a niko o stricu nacije i vojnom obezbeđenju, o ombdusdumsnumanu™ itd) primećujem značajno pojačane gužve u BG vozu u jutarnjem špicu. Voz je i dalje besplatan, valjda im nezgodno da drže voz u stanici dok ne iznesu sve huliganke koje imaju manje od 50 kg i niže su od 165 cm. Validatori su dezintegrisani. Opet kažemponavljam - dan nakon smene Đilasa su nestale kontrole (a sa njima i validatori) iz vozova.

Link to comment

ja se i ne secam kontrola u bgvozu a to je jedini gradski prevoz koji koristim (koristim priliku da opet kazem hvala bivsem gradonacelniku djilasu na toj ideji uvodjenja raspalih zeleznica srbije u sistem gradskog prevoza) :)

 

mislim da bih sisao sa uma da nemam vise bgvoz kao prevoz do posla i natrag

Link to comment

@Pontijak

 

+meleon

 

Još malo pa ću početi da se javljam ljudima na stanici i u vozu :D Uvek isti ljudi na istim stanicama u istom vagonu.

e pa ja sam svake druge nedelje ujutru na stanici jer radim po smenama :lolol:

Link to comment

Začit'o sam se i nisam ni primetio da je kontrola u autobusu, slučajno sam za trenutak digao pogled od knjige i video dvojicu kontrolora kako pregledaju karte. Njih dvojica mi se nisu ni obratili, a nije ni bilo komunalne, te nisam ništa ni snimao. Nisam ih očekivao posle osam uveče.

vidish, a ja mogu da sedim i chitam, slusham slushalice, ali kad pregledaju, ako sam u slushalicama ili bilo kako van sebe, onda me obavezno bockaju u rame ili mashu mi pred ochima. i izvinjavaju se jadni, naravno...

1 karta mora biti pregledana -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

vidish, a ja mogu da sedim i chitam, slusham slushalice, ali kad pregledaju, ako sam u slushalicama ili bilo kako van sebe, onda me obavezno bockaju u rame ili mashu mi pred ochima. i izvinjavaju se jadni, naravno...

1 karta mora biti pregledana -_-

 

Šta da ti rečem? Udri po testosteronu, pivu i tegovima, baci brijač u đubre i uživaj u osam do 10 strana ili jednom rokenrol albumu po vožnji. -_- 

Link to comment

pontijak primecen nekoliko puta kad se vracao sa posla,  za djipala ne znam kako zgleda, mozda se svaki dan merkamo.

 

jesu bile kontrole u bgvozu i to ih je bilo dosta u jednom trenutku. sad je opet puno i cini mi se da je svaki dan sve vise ljudi. 

Link to comment

@Pontijak

 

+meleon

 

Još malo pa ću početi da se javljam ljudima na stanici i u vozu :D Uvek isti ljudi na istim stanicama u istom vagonu.

 

posle ce strani dopisnici da pisu kako u Srbiji kao i u Severnoj Koreji postoje ljudi kojima je zadatak da se voze gradskom zeleznicom i stvaraju privid normalnog zivota.

Link to comment

Znači tebe još nisam upamtio :lolol:

 

U stvari... Da li možda nosiš bradu i visok si oko 175? :evil:

 

ne, nisam ja taj leklerk :lolol:

 

pontijak primecen nekoliko puta kad se vracao sa posla, za djipala ne znam kako zgleda, mozda se svaki dan merkamo.

 

jesu bile kontrole u bgvozu i to ih je bilo dosta u jednom trenutku. sad je opet puno i cini mi se da je svaki dan sve vise ljudi.

e pa ja se uvek udaljim od ljudi koji merkaju, sta ja znam zasto merkaju  :nobles:    a za kontrole, secam se da ih je bilo neko kratko vreme u vozu popodne jos dok je djilas bio gradonacelnik

posle ce strani dopisnici da pisu kako u Srbiji kao i u Severnoj Koreji postoje ljudi kojima je zadatak da se voze gradskom zeleznicom i stvaraju privid normalnog zivota.

nije to zadatak nego castan i odgovoran posao! :mad:

 

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...