Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ај za to, nego su počeli i da sprečavaju ljude da izađu, krenu dva komunalna majmuna na vrata i ne jebu što ljudi žele da izađu, maltene ih na silu vraćaju unutra. dođe mi da idem pešaka, imam markicu i sve, ali pući će mi film jednom i privešće me zbog nesaradnje™ ili tako nečega

Link to comment

ma pusti da puca film onima bez karte a ne da ti umesto njih budes privodjen :)

 

ionako je ovo samo neka vrsta test probe, dokle moze da se ide u sprovodjenju reda i poretka

Edited by Pontijak
Link to comment

snimajte, ljudi, pa kačite na net. ne može drugačije ovaj problem da se reši. opozicija ne postoji, moramo sami da se organizujemo. neko je dobro primetio da je opozicija uvela taj "mora da se zna neki red" sistem, a logična posledica je da se švercovanje (šteta 75 dinara) proglasi prekršajem. kad bi neko od njih pokušao da povede otpor, zaslužio bi da mu ubacimo blatnjavi sneg za vrat.

 

Treba imati u vidu i ovo: 

 

 

 

Pre provere identiteta komunalni policajac dužan je da upozna lice sa razlozima provere njegovog identiteta.

 

 

Komunalni policajac ima službenu legitimaciju kojom se predstavlja, pokazujući je pre primene ovlašćenja na zahtev lica prema kome ovlašćenje primenjuje.

Službena legitimacija mora da sadrži podatke o službenom svojstvu i ovlašćenjima komunalnog policajca i njegove identifikacione podatke.

 

 

Ne navodi se koji su indentifikacioni podaci navedeni u legitimaciji. Zna li neko? Hipotetički, moglo bi se ići na varijantu da, kad god me kompolicija zaustavi iz bilo kog razloga, zatražim uvid u legitimaciju i identifikacione podatke. Bilo bi dobro da ih navikavamo da znamo svoja prava i njihove obaveze jer opasno su počeli da se bahate.

 

 

samo zamutite likove građana ako objavljujete snimke.

Link to comment

ja sam juče uredno kucao nakon što je kontrolor blokirao mašinu. rekoh mu "e, ne radi ti validator", on kaže "radi, mi smo blokirali", ja kažem "pa kako da kucam kartu onda", a on malo uvrnuo ustima i otključa ono govno. navališe još 5 iza mene da kucaju :lol:

 

doduše, dealbreaker je verovatno to što sam mrgud od 2m i 125kg, neće to proći svakom.

Edited by Prospero
Link to comment

doduše, dealbreaker je verovatno to što sam mrgud od 2m i 125kg, neće to proći svakom.

 

Ja imam kartu, ali ih ignorišem kad mi se obrate, baš da bih video dokle će da idu, ali me uvek zaobiđu. Često samo prođu pored mene, a ovi koji me pitaju odustanu posle 5-6 sekundi ignorisanja. Saćemo da vidimo kako je sa komunalcima u autobusu, pošto me sa velikim psom na ulici uredno ignorišu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...