Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

...u Preševu, Bujanovcu, Velikom Trnovcu?

 

Za Bujanovac, onako iz prve ruke:

Kondukter prodje nakon pocetne stanice i naplati svima karte, nema ignorisanja. Postoje mesecne karte koje se na zahtev konduktera pokazu.

 

Dok sam isao u vranjsku gimnaziju i putovao svaki dan, stariji busevi su imali posebno sedište za konduktera kod zadnjih vrata i sve je funkcionisalo kako treba.

Govorim o jugu gde se jako tesko zivi, privreda umrla a plate male.

Link to comment

Свака част за грађанство онда.

 

Међутим ово сад није нормално, мени је несхватљиво да дуг превознику у висини од 6-8 евроценти представља до те мере велику друштвену опасност да се проглашава прекршајом чиме се прелази у сасвим другу зону.

Link to comment

Hella mod on

 

jebali nas beli listići

Komunalnu policiju nisu uveli ni Toma ni Psiholabud, a njihova prva ludjenja i iživljavanja po pijacama i javnom prevezu zabeležena su pre Tomine pobede na izborima.

 

Ne postoji normalno i uredjeno društvo u kojem je moguće ispoljiti agresiju i nasilje prema javnim službenicima bez ozbiljnih posledica. U isto vreme, ja toj komunalnoj djubradi ne verujem ništa jer lažu kako zinu, a pogotovo lažu kada pišu zvanična saopštenja. I ovo ne bi bio prvi put da lažu i predstavljaju njihovo iživljavanje nad nemoćnima kao iznudjenu reakciju na teško ugrožavanje njihovih života.

 

Šta se stvarno desilo nemoguće je utvrditi. Niti taj šljam ima osećaj odgovornosti za svoje postupke niti narod ima osećaj odgovornosti za svoje nadgornjavanje sa sistemom. Svi su maksimalno nadrndani i ubedjeni da je moralna ispravnost na njihovoj strani (nemam para = ne moram ništa da plaćam i neka država smisli kako će to da finansira), tako da je bure baruta spremno da eksplodira. Samo je pitanje koliko će spektakularna biti ta eksplozija.

Link to comment

Аха, и они имају синдикат

 

Šta bi se desilo kada bi se žensko lice u prekršaju tako ponašalo u nekoj od evropskih zemalja prema kojima i mi težimo da uredimo naš sistem vrednosti.
Zato apelujemo, ne ubijajte istinu unapred, ne tražite krivca na pogrešnom mestu, ne donosite presude unapred, već ostavite nadležnima da to rade. Svaka Vaša unapred doneta osuda, za nas u plavim uniformama, znači nove napade, a bilo ih je do sada na desetine, i o tome niko ne piše, to nikoga ne zanima, jer mi smo valjda dežurni krivci za sve, obični službenici koji ne mogu da se mere sa građanima "zvezdama". Sve navode o dogadjaju možete čuti i od ovlašćenih lica u komunalnoj policiji kao i Načelnika komunalne policije ili predstavnika Sindikata Komunalne policije Beograd, koji je spreman da ispriča pravu istinu o dogadjaju.( tel.poznat samo vasoj redakciji i Vama).


Sindikat oštro osuđuje nezakonito snimanje od strane N.N. lica kao i stavljanje takvog snimka dostupnim javnosti što predstavlja krivično delo i za šta ćemo podneti krivičnu prijavu protiv N.N. izvršioca.


U nadi da cete objaviti objektivno o svemu sto se zaista i dogodilo kao novina u koju mi imamo poverenje i dobru saradnju kao i do sada, srdačno Vas pozdravljamo!!!" - stoji u saopštenju Sindikata komunalne policije.

 

Link to comment

Manc, bez veze se nerviraš. Napisao sam da ti majmuni nemaju bilo kakav osećaj odgovornosti prema gradjanima koji ih plaćaju niti prema poslu koji obavljaju. Kao i sve državne službe, oni postoje sebe radi i kompletno su otudjeni od onih u čijem interesu treba da rade. Zato gradjani odgovaraju tako kako odgovaraju i biće sve ekstremnije.

Link to comment

pa znam bre, oni objektivno ne reaguju ni na shta osim busplusa, ko god ih je zvao za bilo shta recheno mu je da nije njihova nadleznost.

 

shto ne uzmu sami da pregledaju karte, da ushtedimo makar na posredovanju :unsure:

Link to comment

Meni se nešto čini da komunalna policija polako zadužuje i prelazi na crne komplete uniformi, već sam par likova uhvatio na TV u crnini - ostatak oznaka je kao i na ranijim plavim! Isto vidim da se po fejsbucima ovih dana dosta poteže i to kolike imaju sad plate a pominju cifre od 53000 do 70000, nisam baš u toku jel to stvarno tako?

 

Za mene lično ovde nema 'svetle' strane oko prevoza, ni komunalna ni šverceri, mada ja nisam ni reprezentativan ni bitan u toj priči jer iako nisam vozač vrlo malo koristim gradski prevoz (koristim za duže relacije i uvek otkucam kartu)

 

+100 za Bubinu primedbu, ono za šta nam stvarno treba ta Komunalna policija i zbog čega je kao i uvedena - to najmanje rade, prave se blesavi i nigde ih nema, a red nigde nisu uveli!

Link to comment

Manc, bez veze se nerviraš. Napisao sam da ti majmuni nemaju bilo kakav osećaj odgovornosti prema gradjanima koji ih plaćaju niti prema poslu koji obavljaju. Kao i sve državne službe, oni postoje sebe radi i kompletno su otudjeni od onih u čijem interesu treba da rade. Zato gradjani odgovaraju tako kako odgovaraju i biće sve ekstremnije.

 

Pa ne, zapravo je odlicno ako je ovo njihovo nekakvo "zvanicno" saopstenje. Ako je moguce da ga svi objave. A neki bi mogli i da bolduju ovo sto sam kvoutvao. Kakva stoka bezrepa. 

Link to comment

Уопште ми није јасно зашто их се не преведе у редовну полицију ко може, а ако има школованих у ком. инспекторе.

Link to comment

Zato što je komunalna policija potrebna. Samo ne ovakva kako se vodi od samog svog nastanka.

I +1 za ovo što je rekao anonimus recimo

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

celo saopštenje je spektakularan idiotizam, ali

 

 

Sindikat oštro osuđuje nezakonito snimanje od strane N.N. lica kao i stavljanje takvog snimka dostupnim javnosti što predstavlja krivično delo i za šta ćemo podneti krivičnu prijavu protiv N.N. izvršioca.

 

da li je ovo moguće? :blink:

Link to comment

pa znam bre, oni objektivno ne reaguju ni na shta osim busplusa, ko god ih je zvao za bilo shta recheno mu je da nije njihova nadleznost.

 

shto ne uzmu sami da pregledaju karte, da ushtedimo makar na posredovanju :unsure:

 

Vijaju i kučkare (nekako slučajno baš one manje gabaritne s kokerima i jazavičarima) po parkovima, nemoj da si takva  -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...