Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ovo je da popizdiš! umesto da se fokusiraju na veći broj plaćanja oni razmišljaju kako dodatno da jašu nas koji redovno plaćamo! :mad:

 

uglavnom sam se sam vraćao kući pa nisam znao da mi se 3/4 kolega švercuje i ne plaća prevoz, duguje im država :isuse:

 

 

edit. pri tome "dozvoljavaju sebi" da gvirkaju ko mungosi dal će da uđu ili ne pa onda iskaču/uskaču

Edited by Singer
Link to comment

ovo je da popizdiš! umesto da se fokusiraju na veći broj plaćanja oni razmišljaju kako dodatno da jašu nas koji redovno plaćamo! :mad:

 

uglavnom sam se sam vraćao kući pa nisam znao da mi se 3/4 kolega švercuje i ne plaća prevoz, duguje im država :isuse:

 

 

edit. pri tome "dozvoljavaju sebi" da gvirkaju ko mungosi dal će da uđu ili ne pa onda iskaču/uskaču

ama neka rade shta moraju. takav signal je (opet) poslat, sve je u redu -_-

Link to comment

Hapšenje zbog Bus Plus karte u Zemunu 

 

Kurir BEOGRAD - Trojica Komunalnih policajaca privela je danas pre podne ženu jer navodno kod sebe nije imala bus plus kartu za prevoz.

Snimak koji je nastao u Zemunu na autobuskoj stanici prikazuje trojicu komunalnih policajaca kako koja se opire i plače stavljaju lisice na ruke dok ona svo vreme zapomaže i viče da je puste.

Na sniku se čuje kako je žena vikala " ne diraj te me, dok policjaci koji je vezuju odgovaraju "ko te dira".

Prolaznici koji su naišli na trenutak hapšenja zaustavili su se i počeli da negoduju prema komunalnim policajcima.

- Kako vas nije sramota, uzvikivao je jedan od prolaznika dok su komunalni policajci vezanu ženu odvodili do svog automobila.

 

 

https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&x-yt-ts=1421914687&v=mG8kZCIyp9U

 

Hella mod on

 

jebali nas beli listići

Edited by slow
Link to comment

Na deveset dvojci kažu da nije htela da pokaže dokumenta pandurima. Ja se prvi često švercujem, ali mi na pamet ne bi palo da bijem kontrolorke/ne pokazujem dokumenta pandurima. Ukoliko je tačno ovo što komunalci pričaju, ko je jebe.

 

Pre neki dan u bečkom metrou ušla kontrola (veoma retko se pojavljuje), nekoliko dvomeraša u nekakvim crnim uniformama, svi imaju voki-tokije, baš da vidim šta bi se desllo kad im neko ne bi pokazao kartu/dokumenta, a kod nas zapošljavaju neke nezaštićene nesrećnice.

Link to comment

ne mogu da opišem koji osećam dok ovo gledam

 

dabogda vam hapsili i u zatvor terali one koji su vas vaspitali, gamadi prokleta

Edited by Malvo
Link to comment

Po kom osnovu je uhapsena? Koji komunalni prekrsaj je napravila?

IV OVLAŠĆENJA KOMUNALNE POLICIJE

 

Vrste ovlašćenja

 

Član 16

 

U obavljanju poslova komunalne policije, komunalni policajac ima sledeća ovlašćenja:

 

1) upozorenje;

 

2) usmeno naređenje;

 

3) provera identiteta;

 

4) dovođenje;

 

5) pregledanje lica i predmeta;

 

6) privremeno oduzimanje predmeta;

 

7) video nadzor;

 

8) upotreba sredstava prinude, i to fizičke snage, službene palice i sredstava za vezivanje.

 

Pored ovlašćenja iz stava 1. ovog člana, komunalni policajac može, kada je za to ovlašćen zakonom, drugim propisom i opštim aktom grada, izreći mandatnu kaznu, podneti prijavu nadležnom organu za učinjeno krivično delo, podneti zahtev za vođenje prekršajnog postupka i obavestiti drugi nadležni organ da preduzme mere iz svoje nadležnosti.

 

....

 

Dovođenje

 

Član 20

 

Ako komunalni policajac ne može da utvrdi identitet lica proverom iz člana 19. ovog zakona, to lice će bez odlaganja dovesti nadležnom organu radi utvrđivanja identiteta.

____________________________

 

Kako rekoše nije htela da da lk

Link to comment

Биће жешћег срања у овој земљи, то је јасно. За сада пролазници само добацују и снимају телефонима, али пре или касније неко ће другачије да реагује, а после тога ће за бусплус морати интервентне да долазе. Шта ће бити за искључивање струје или не дај Бож, одузимање станова, лако је схватити.

 

Палите ко може.

Link to comment

Samo da napomenem ko je propisao

 

 

 

На основу члана 112. став 1. тачка 2. Устава Републике Србије, доносим

Указ о проглашењу Закона о комуналној полицији

Проглашава се Закон о комуналној полицији, који је донела Народна скупштина Републике Србије на седници Осмог ванредног заседања у 2009. години, 8. јула 2009. године.

ПР број 141

У Београду, 13. јула 2009. године

Председник Републике,

Борис Тадић, с.р.

 

Link to comment

Ne znam ljudi, u vreme Tita su panduri uredno privodili ljude koji se švercuju, kad ih kontrolori pozovu.

 

Pravo pitanje je kakav je javni prevoz u Beogradu, kakav je tarifni sistem i zašto se ljudi uopšte švercuju.

Link to comment

Биће жешћег срања у овој земљи, то је јасно. За сада пролазници само добацују и снимају телефонима, али пре или касније неко ће другачије да реагује, а после тога ће за бусплус морати интервентне да долазе. Шта ће бити за искључивање струје или не дај Бож, одузимање станова, лако је схватити.

 

Палите ко може.

Pa šta ako dodje Toma..............i Vučić, i Mali, i Vesić i.................

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...