Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Kompenzacija bi bila da im vojska/policija podeli mesečne karte GSP-a ili (a pretpostavljam da se to i radi, što i Tiha jeza trdi) da novac za markicu.

Uostalom, taj prevoz koji su imali je bio da ih odveze do posla i vrati nazad. On ih nije vozao do prodavnice, rođaka, na utakmicu, koncert.... Šta su radili tada? Plaćali karte ili se švercovali pozivanjem na autoritet?

 

Nisam rekao da je to dobro rešenje. :)

Link to comment

dobra stvar je (pitanje je da li će da prođe) da svi koji primaju palatu iz budžeta a i oni iz JP pod kontrolom države dobijaju dopune umesto para. Čisto egoistički, možda ministarstva tada odustanu od zakupa parking mesta u mojoj ulici (14 kom)

Link to comment

Судар два трамваја на расксрници Милентија Поповића и Зорана Ђинђића (код Делте).

Мајстор отпозади се толико закуцао у овог испред да су се згужвали и преко стакала. Не знам како му је само успело.

Link to comment

dobra stvar je (pitanje je da li će da prođe) da svi koji primaju palatu iz budžeta a i oni iz JP pod kontrolom države dobijaju dopune umesto para. Čisto egoistički, možda ministarstva tada odustanu od zakupa parking mesta u mojoj ulici (14 kom)

 

nije dobra stvar, narocito nije dobra jer bi se onda bagra u gsp-u probahatila nacisto, imali bi sigurnu kintu svakog meseca i nikakav osecaj da moraju da rade nesto sa efikasnoscu prevoza, to sa uplacivanem dopuna je samo prebacivanje budzetskih sredstava iz jedne kase u kasu gsp-a. 

Link to comment

Судар два трамваја на расксрници Милентија Поповића и Зорана Ђинђића (код Делте).

Мајстор отпозади се толико закуцао у овог испред да су се згужвали и преко стакала. Не знам како му је само успело.

 

koliko je mogao da se zaleti da se tako "zgužvaju", to je tramvaj, nije bmw?

Link to comment

nije dobra stvar, narocito nije dobra jer bi se onda bagra u gsp-u probahatila nacisto, imali bi sigurnu kintu svakog meseca i nikakav osecaj da moraju da rade nesto sa efikasnoscu prevoza, to sa uplacivanem dopuna je samo prebacivanje budzetskih sredstava iz jedne kase u kasu gsp-a. 

rehoh zašto je dobra. min. fin. je rezervisao 14 parking mesta u mojoj ulici za svoje zaposlene. ne za službene posete i slično nego od 9 do 5 da 14 činovika mogu kolima da dođu na posao. mi iz kraja znamo za jadac pa preskačeno praznine ali oni koji dođu iz provincije, mahom zbog porodilišta, najebu i finansijski i vremenski kada im pauk pokupi auto. žbir iz ministarstva ne opominje pridošle nego upućuje pauk na lovinu. zbog toga.

Link to comment

koliko je mogao da se zaleti da se tako "zgužvaju", to je tramvaj, nije bmw?

 

Ово су слике пошто су их раздвојили:

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/1393338-sudar-tramvaja-sedmoro-povredjenih-na-novom-beogradu-foto

 

Нека стакла су пукла и на сред задњег трамваја, изгледа да се конструкција мало савила.

Код предњег је савијен задњи улаз.

Link to comment

Vozači autobusa i tramvaja tiho gunđaju, kažu rade šest dana u nedelji, smanjili im plate, skratili im pauze i godišnje odmore ...

 

OTPOR DO POBEDE!

Edited by stoka
Link to comment

dobra stvar je (pitanje je da li će da prođe) da svi koji primaju palatu iz budžeta a i oni iz JP pod kontrolom države dobijaju dopune umesto para. Čisto egoistički, možda ministarstva tada odustanu od zakupa parking mesta u mojoj ulici (14 kom)

 

a šta je sa onima koji se ne voze prevozom, žele da idu kolima i ne zauzimaju mesta u zoni (jer je posao van zone, ili ima svoj parking)? šta da radi sa tom dopunom, namaže na hleb?

Link to comment

napisah i ponovih da je post pun egoizma. da lakše nađem mesto za parking u svojoj ulici. ništa drugo.

 

mada, nije u redu da se "moje pare"™ koriste za plaćanja parking za vladine činovnike.

Link to comment

 

mada, nije u redu da se "moje pare"™ koriste za plaćanja parking za vladine činovnike.

 

za ovo se slažem. ja bih ukinula mogućnost rezervisanja mesta u zonama, osim u slučajevima invalida, pored bolnica, domova za decu, negde gde osoblje mora da parkira blizu.

Link to comment

BEOGRAD - Putnici u gradskom prevozu moraće da validiraju karticu pri ulasku u vozilo, jer će im u suprotnom kontrolor blokirati putnu ispravu, odlučila je danas Skupština grada.

 

vrlo je logicno, onih 30% putnika koji placaju kartu, ne ispunjava statisticke parametre validiranjem.

a preostale 2/3 ce projektivnim tehnikama uracunati. i svi zadovoljni. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...