Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

sad sam besan. nemam ništa protiv da zaradim sve do trajnog bana za rečenicu:

 

"neka se premijer i gradonačelnik nose u tri lepe pizde materine"

 

koju izgovaram posle čitanja 

 

 

Vučić zatražio od Siniše Malog da reši problem cena Busplus dopuna za penzionere

Kako saznajemo, premijer je u pismu izneo stav "da su penzioneri već dovoljno pogođeni neodgovornom politikom koja je prethodnih godina vođena i da bi poskupljenje prevoza dodatno pogoršalo njihov položaj". On je predložio gradonačelniku da iznađe rešenje za ovaj problem.

ne treba mi džabe prevoz do brajkovca i nazad. ne treba mi nikakav popust ni na čemu.

Link to comment

A jel nervira jos koga sto policija (i vojska) ima dz prevoz? Nekad je valjda bilo da imaju to pravo dok su na sluzbenoj duznosti. A danas mislim da je dovoljno da imaju uniformu i niko ih nista ne pita.

Ne samo što imaju dž prevoz, nego se dešava da ih vozač pokupi van stanice, negde na sred puta. I isto tako im stane van stanice da izađu.

Link to comment

 

 

 

A jel nervira jos koga sto policija (i vojska) ima dz prevoz? Nekad je valjda bilo da imaju to pravo dok su na sluzbenoj duznosti. A danas mislim da je dovoljno da imaju uniformu i niko ih nista ne pita.

 

 

dovoljno je da imaju i da pokazu sluzbenu iskaznicu ili znacku i bez uniforme..mada to ugl vazi za policiju(drugar se tako vozio Bg-Ns za dz a redovno podizao naknadu za prevoz) ...vojska slabije ide okolo u uniformama i nemaju neke znacke da masu sa njima(bar koliko ja znam)

Link to comment

da..on se pravdao time da naknade za prevoz kasne nekoliko meseci..ali onda ih dobije sve na gomili pa to bude doobra suma..ali sad je vtarogasac i nigde ne putuje,samo jede i spava po sluzbenoj duznosti

Edited by ivy
Link to comment

Pa valjda smo do sada shvatili koji im je modus operandi. Vlas' naredi poskupljenje, smanjenje, ukidanje necega, uteruje strah u kosti nejaci jedno mesec dana i onda se pojavi veliki spasitelj da kaze jedno odsecno "NE" ugnjetavanju obespravljenih i stvar resena.

Link to comment

Mi i bez kukanja dobijamo pojeftinjenje od sledeceg meseca, malo li je na ovu skupocu? :P

Eto, posto sam ja fino vaspitana ja em placam mesecnu em validiram (skoro svaki put), kad platim jeftinije validiracu se svaki put zahvalnosti radi  -_- 

Link to comment

a gosn dzole ce nasilu da se vozi za dz ^_^

ne sikiraj se gospa bubo. ja sam se i do sada vozio dopunom.

 

lično, nabolje bi bilo da ne postoji nikakav popust. nikome.

Link to comment

Pink javlja da je prihvacena inicijativa velikog vodje da se karte za penzionere vrate na prethodni nivo.

 

Imaju one njihove vesti na sajtu pa negde pri kraju (02:24).

 

Interesantno da bukvalno niko sem Pinka nema pojma o ovome.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...