Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Pa realno, Belanovica je vukojebina. Malo mestašce, van glavnih puteva, bez privrede, stanovništvo mahom raštrkano po brežuljcima, bez doma zdravlja.

Ali, ne mora se ići u Belanovicu da bi se shvatilo zašto penzionerima treba prevoz. Gde idu kod lekara penzioneri koji žive pod Avalom? Gde idu oni koji žive u Ugrnovcima? Ripnju, Rušnju... Niko od njih nema lekara na 5 minuta hoda kao što je to u centru grada. Na periferiji često mora da se hvata prevoz i da bi se otišlo do prodavnice i kupio hleb.

 

A šta tek reći o tvrdnji da su bogati oni penzioneri koji primaju 50.000 din, penziju? Ili tek 25.000.

fokus moje priče je bio na tome da niko ne jebe ni za suvu šljivu potrebe naroda koji živi van beograda. a to ću da iskoristim ovo budžetsko darivanje beogradskom GSPu.

 

vezano je i za onaj topik na kome se priča o tome da cela srbija bi da dođe u beograd.

Edited by djordje geprat
Link to comment

opet, moram da primetim da to sto je penzosima smrklo, moze da znaci i da je drugima svanulo. zenama, na primer. zene vise nece biti glavne mete kontrolora, nego penzosi koji ce se masovno svercovati. oni su tromiji, sa sporijim refleksima, slabijim culima, nevicni svercovanju, stide se: dok kontrola krene da se ubedjuje s penzosom, mlad i fit moze da utekne. 

 

 

izvinjavam se na dezinformaciji koju sam rasirila. busplus za pensoze ide na cek iz banke. 

Edited by darling
Link to comment

Mene baš interesuje šta se dešava sa penzionerima koji ne plaćaju prevoz?

 

Napišu im kaznu koju oni nikad neće platiti i koja realno nikad neće ni stići na kućnu adresu.

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Pitanje za komšije iz Jerkovića, Bare, Dušanovca, i Lekinog:

 

da li ste videli kontrolu?   :ph34r:

 

Ikad?  :ph34r:   :ph34r:

 

U 26ici ih odavno nisam video, poslednji put pre nego sto su krenuli da rade PP, u martu recimo. Pored guzvi verovatno ih brinu i carevi koji voze harmonike kao da sede u bolidima formule 1.

Link to comment

Mene baš interesuje šta se dešava sa penzionerima koji ne plaćaju prevoz?

 

Napišu im kaznu koju oni nikad neće platiti i koja realno nikad neće ni stići na kućnu adresu.

Ma muka mi....Ja sam, bog neka mi oprosti, prvo pomislio " sta ce da ih osude pa oni ce da pomru dok presuda postane pravosnazna..." Muka mi od kloake, odoh kevi da odnesem Bplus na dopunu i oduzmem onu sa slikom ;)

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Mene baš interesuje šta se dešava sa penzionerima koji ne plaćaju prevoz?

 

Napišu im kaznu koju oni nikad neće platiti i koja realno nikad neće ni stići na kućnu adresu.

 

dve reči: privatni izvršitelji

Link to comment

da li se to jedino meni desava da mi u poslednje vreme dolaze solo autobusi na linijama na kojima zglobni idu vec godinama? u cemu je tu stos, osim sto ne moze da se udje kao pristojno ljudsko bice?

Link to comment

da li se to jedino meni desava da mi u poslednje vreme dolaze solo autobusi na linijama na kojima zglobni idu vec godinama? u cemu je tu stos, osim sto ne moze da se udje kao pristojno ljudsko bice?

Čisto da bude zanimljivije, kad na primer dođe solo 83-ka u sred špica i to posle intermeca od pola sata ...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

JEBOTE....  :Hail:....   :frust: 
 

Vučić zatražio od Siniše Malog da reši problem cena Busplus dopuna za penzionere

Kako saznajemo, premijer je u pismu izneo stav "da su penzioneri već dovoljno pogođeni neodgovornom politikom koja je prethodnih godina vođena i da bi poskupljenje prevoza dodatno pogoršalo njihov položaj". On je predložio gradonačelniku da iznađe rešenje za ovaj problem.

 

Link to comment

Eto. dzabe su se nervirali.

 

 

A jel nervira jos koga sto policija (i vojska) ima dz prevoz? Nekad je valjda bilo da imaju to pravo dok su na sluzbenoj duznosti. A danas mislim da je dovoljno da imaju uniformu i niko ih nista ne pita.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...