Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Zato se ukida „karta za jednu vožnju“ od 73 dinara. Umesto nje, koristiće se vremenska karta koja košta 89 dinara i koja traje 90 minuta od trenutka validiranja. I u ovom slučaju je snižena cena karte, jer je do sada ta karta koštala 101 dinar i važila je 75 minuta. Procena Dirkecije za javni prevoz jeste da građanin koji kupuje pojedinačnu kartu promeni u proseku oko tri različita prevoza. Do sada je to koštalo 219 dinara ili tri „karte za jednu vožnju“. Sada će moći da preseda, tj. promeni koliko puta želi prevoz u trajanju od 90 minuta, za samo 89 dinara. Direkcija za javni prevoz smatra da je za 90 minuta moguće prosečno promeniti i do šest različitih linija.

 

https://www.busplus.rs/vesti/page-vesti-Novi-tarifni-sistem-javnog-prevoza-927.php

 

jbt ovo kao alan ford racunica....a sta je sa onima koji ne menjaju prevoze? i koji se voze cca 30 minuta....

 

i sta je sa licima starijim od 65 godina koji nisu penzioneri?

Link to comment

+1 za Gagliju

Da, naprednjaci su potpuni Alan Ford. Ekonomija koju vode je superhik ekonomija, gradski potezi su kao prepisani od tri svinjčeta koja vode Njujork u stripu.

Link to comment

al smesno mi ovo s potvrdom iz pio fonda ne starijom od 15 dana. ko da penzosima rastu penzije, pa ces zajebati bus plus tarifni sistem ako si izvestaj o penziji uzeo pre tri godine. samo nek se komplikuje, nek se rastezu redovi...

Link to comment

al smesno mi ovo s potvrdom iz pio fonda ne starijom od 15 dana. ko da penzosima rastu penzije, pa ces zajebati bus plus tarifni sistem ako si izvestaj o penziji uzeo pre tri godine. samo nek se komplikuje, nek se rastezu redovi...

mislim, moji kad chuju i za ovo, mislim da nece ni uzimati. otac je reshio da se shvercuje maksimalno, vec je i razradio neke ideje. a mater ionako ne ide mnogo negde...

 

chovek je inzenjer u penziji, ozbiljan chovek. i kad se kralo nije krao, ali sad ce :s_w:

Link to comment

al smesno mi ovo s potvrdom iz pio fonda ne starijom od 15 dana. ko da penzosima rastu penzije, pa ces zajebati bus plus tarifni sistem ako si izvestaj o penziji uzeo pre tri godine. samo nek se komplikuje, nek se rastezu redovi...

Jao jbteee to nisam ni zapazio...Kupio sam danas ovu na dopunjavanje i sutra nosim kevi da ne bi slučajno uzela onu od 990.

Pa kad uđe nek kuca, a da li će se setiti da kuca videćemo...

Link to comment

rekli na studiju beu da ne mora penzos da nosi potvrdu, moz i neko od ukucana...

more da se nose oni malo. a ovi u fondu ce da kazu da mora penzos lichno da trazi.

 

hajde da angazujemo celu naciju na ovom projektu, da blokiramo beograd dok se svi ne angazuju na uzimanju potvrda.

i rodbina iz unutrashnjosti da dodje da pomogne.

 

mogli smo beograd na vodi da sazidamo za to vreme. oh, wait, vec su ga sazidali :ph34r:

Edited by gospa buba
Link to comment

Pitanje za komšije iz Jerkovića, Bare, Dušanovca, i Lekinog:

 

da li ste videli kontrolu?   :ph34r:

 

Ikad?  :ph34r:   :ph34r:

 

Ako ti je Jerkovic potez Kumodraske od A. komande do crvenog solitera, ondak da, cak prilicno cesto...

Link to comment

al smesno mi ovo s potvrdom iz pio fonda ne starijom od 15 dana. ko da penzosima rastu penzije, pa ces zajebati bus plus tarifni sistem ako si izvestaj o penziji uzeo pre tri godine. samo nek se komplikuje, nek se rastezu redovi...

ček, zar nije rečeno da treba da se priloži poslednji ček od penzije kao potvrda o iznosu? odeš u banku, dobiješ odštampan ček, tačka. kraj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...