Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Nakon završene Jedanaeste beogradske gimnazije, zvanje diplomiranog menadžera stekao je na Višoj beogradskoj poslovnoj školi, a na Univerzitetu za poslovne studije „Banja Luka” stekao je zvanje diplomiranog ekonomiste.

obecava

 

 

Govori engleski i ruski jezik.

ciji je ovaj sad? nikolicev ili vucicev?

Link to comment

Zaboravlja se da popust zapravo nije bio za penzionere, već za stare osobe tj. osobe preko 65 godina - solidarnost sa starima da bi svi oni lakše i jeftinije stigli do lekara, unuka, samoposluge, pijace!

Starije osobe od 65 su plaćale godišnju karticu od 400 i nešto dinara, a svi ostali penzioneri ispod tih godina su plaćali mesečnu od hiljadu i kusur dinara.

 

Sad je to očigledno uspešno spinovano u priču o 'penzionerima-parazitima'  :fantom:

 

BTW, po tom sad starom sistemu, kako su ga ovi nazvali 'apsurdnom', svi supružnici penzionera (čitaj baba-domaćice) su posle 65-te godine plaćali godišnju kartu, a sad po novom ja nisam video šta će da rade... jel im se računa penzija supružnika pa će oboje da recimo plaćaju po 990 mesečno, ili će da im računaju po pola te jedne penzije od koje žive pa da plaćaju prema tome, ili će pak da budu računati u kategoriju onih 'ispod 10.000' jer zapravo i nemaju nikakvu penziju - pa neće da plaćaju ni onih 407 dinara godišnje?

Link to comment

To za "stimulisanje" penzionera da ne koriste javni prevoz u odredjenim intervalima nije nasa izmisljotina, mislim da Nemacka ima neki takav sistem (ili vec neka komsijska, nisam sigurna prastajte), a moguce da vise zemalja ima nesto slicno. Nisam jos uvek nacisto da li mi takva opcija odgovara ili smeta.

Za placanje bih potpisala sve sto pisu Buba i Frenk. Jeste da penzioneri imaju siguranTM mesecni prihod pa kao mogu da placaju ali malo malo pa se drzava navali na taj siguran prihod. I ovo sto ovaj SNS mladac izjavljuje je vrhunski bezobrazluk jer nisu penzioneri spickali (pardon my French) sami penzioni fond vec je drzava ulagalaTM sredstva iz tog fonda u neke projekte pa zaboravilaTM da vrati. Naravno, trenutno je cinjenica da para nema i da ih u skorije vreme nece ni biti ali zar zaista mora da se pravi dezurni krivac od grupacije koja je tudjim basibozukom dovedena u situaciju da stalno treba da se pravda za svaki dinar koji primi od drzave, zajedno sa svim ostalim kategorijama gradjana za koje smo se dogovorili da im sleduje nekakva pomoc. Ali nema veze, navikli smo vec da raja da plati mora a onaj koga placamo nama nije duzan nista.

Link to comment

Rođen 23. februara 1983. godine u Beogradu, diplomirani ekonomista.

 

Nakon završene Jedanaeste beogradske gimnazije, zvanje diplomiranog menadžera stekao je na Višoj beogradskoj poslovnoj školi, a na Univerzitetu za poslovne studije „Banja Luka” stekao je zvanje diplomiranog ekonomiste.

 

U periodu od 2006. do 2009. godine radio je kao menadžer u „Projektnom birou”, a od 2009. do 2014. godine kao koordinator u Kancelariji za mlade gradske opštine Voždovac.

 

Do imenovanja za člana Gradskog veća, 24. aprila 2014. godine, bio je šef Kancelarije za mlade Gradske uprave grada Beograda.

Član je Glavnog i Izvršnog odbora Srpske napredne stranke.

 

Govori engleski i ruski jezik.

 

u cv je zaboravio da ubaci dilovanje ali nema veze

Link to comment

To za "stimulisanje" penzionera da ne koriste javni prevoz u odredjenim intervalima nije nasa izmisljotina, mislim da Nemacka ima neki takav sistem (ili vec neka komsijska, nisam sigurna prastajte), a moguce da vise zemalja ima nesto slicno. Nisam jos uvek nacisto da li mi takva opcija odgovara ili smeta.

Za placanje bih potpisala sve sto pisu Buba i Frenk. Jeste da penzioneri imaju siguranTM mesecni prihod pa kao mogu da placaju ali malo malo pa se drzava navali na taj siguran prihod. I ovo sto ovaj SNS mladac izjavljuje je vrhunski bezobrazluk jer nisu penzioneri spickali (pardon my French) sami penzioni fond vec je drzava ulagalaTM sredstva iz tog fonda u neke projekte pa zaboravilaTM da vrati. Naravno, trenutno je cinjenica da para nema i da ih u skorije vreme nece ni biti ali zar zaista mora da se pravi dezurni krivac od grupacije koja je tudjim basibozukom dovedena u situaciju da stalno treba da se pravda za svaki dinar koji primi od drzave, zajedno sa svim ostalim kategorijama gradjana za koje smo se dogovorili da im sleduje nekakva pomoc. Ali nema veze, navikli smo vec da raja da plati mora a onaj koga placamo nama nije duzan nista.

sada sam ozbiljan i saglasan sa nerom

 

elem,u selu sam. vratio sam se iz komšiluka. stara žena, oko 75, penzionerka, rekla mi je da ima probleme s nogama i da ju je pre neki dan komšija odvezao u 20 km udaljen aranđelovac. kaže da joj je bilo neprijatno ali, nema prevoza. raspust je pa ne vozi đački autobus. inače, kad god idem u 5 km udaljenu belanovicu pitam je da li joj šta treba, povezem je, kupim joj. prevoza nema na drumu od belanovice do darosave i aranđelovca. asfalt, kućice na stanicama.

 

ovo pišem, možda bi trebalo na onim topicima o središtu zemlje ili o napuštanju sela, zbog toga da bi im ispričao kako je u beogradu. naravno sa upadljivom naznakom da ekipa skota za koga su glasali i koga podržavaju uputi 2 milijarde dinara dotacije BGD GSP. naglašavam ovde je civilizacija a organizovanog prevoza nema a pitanje je kako je u vukojebinama.

Link to comment

Pa realno, Belanovica je vukojebina. Malo mestašce, van glavnih puteva, bez privrede, stanovništvo mahom raštrkano po brežuljcima, bez doma zdravlja.

Ali, ne mora se ići u Belanovicu da bi se shvatilo zašto penzionerima treba prevoz. Gde idu kod lekara penzioneri koji žive pod Avalom? Gde idu oni koji žive u Ugrnovcima? Ripnju, Rušnju... Niko od njih nema lekara na 5 minuta hoda kao što je to u centru grada. Na periferiji često mora da se hvata prevoz i da bi se otišlo do prodavnice i kupio hleb.

 

A šta tek reći o tvrdnji da su bogati oni penzioneri koji primaju 50.000 din, penziju? Ili tek 25.000.

Link to comment

jel penzosi sad moraju da vade nove bus plus plastike? vidim na studiju be prilog o tome da moraju da donesu potvrdu o visini penzije iz pio fonda ne stariju od 15 dana, al nisam uvatila otpocetka. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...