Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ja mislim da to tehnicki nije izvodljivo uopste, garant je novinarska greska. Jer ako je tako onda je potpuno bemisleno. Ali ja bih rekao da 99% ne moze da bude tako.

Edited by hazard
Link to comment

a sta ako ja kupim dve,tri karte tj. da napunim onu karticu sa koliko moze karata i hocu da ih iskoristim u naredna dva,tri dana..jel mi se tada sve racunaju kao vremenske i aktivirane?

omg  :isuse:

Edited by ivy
Link to comment

Otići s jednog na drugi kraj grada za 90 minuta je misaona imenica ovih dana.

 

Stara tj. postojeca vremenska karta funkcionise po sistemu da ti imas 75 minuta da se poslednji put validiras, pa onda mozes da se vozis u tom busu do kraja. Dakle, ako ti je ostalo 5 min na vremenskoj, udjes u bus, validiras se, i posle toga mozes da vozis u tom busu 5, 15, 25 minuta, sat, dva, koliko god mu treba da stigne do poslednje stanice.

 

Moja je pretpostavka da isto vazi i za novu vremensku od 90 minuta, a da je ovo o vazenju od trenutka dopune kartice na trafici novinarski gluvi telefon.

Edited by hazard
Link to comment

Znači da više ne može da se npr. uplati 500 dinara, pa da ih trošiš kad stigneš?

 

A šta ako nemam trrafiku kod stanice?

 

Mislim da je ovo najidiotskija stavr koju je boleatan um mogao da smisli.

Link to comment

jel taj na hronici neki što radi u GSPu?

 

nego da nisu pogrešno to rekli i pomešali sa onom 'dnevnom' što vredi 24 sata, što je nazivaju i 'turistička' - ona valjda traje od trenutka kupovine na kiosku?

Link to comment

ma to je tehnički neizvodljivo. razumem im džukačku nameru - da "zaboravio sam da se otkucam" prebace na novi nivo, "ima da je otkucaš čim je kupiš", ali to je neviđeni bezobrazluk, jer se karta kupuje na trafici, ne u prevozu, a veoma često u blizini uopšte nema prodajnog mesta. oni mogu da insistiraju na tome, ali može samo nekome da pukne film, a uostalom ne mogu da zamislim situaciju da im neko, nakon što pokaže plaćenu i otkucanu kartu i biva obavešten da je kredit uplatio juče i da je istekao, da ličnu kartu da mu napišu kaznu.

Link to comment

Direktor GSP-a

 

:ziga:

 

potrajaće dok nam objasne šta su sve uplanirali u toj novoj šemi....

na stranu što je prave i planiraju već nekoliko meseci, sigurno im se sve pomešalo u glavi od silnih dobrih ideja  :isuse:

Link to comment

To bi bio ogroman civilizacijski korak unazad čak i u odnosu na one nekadašnje papirne karte. Jednostavno ne mogu da zamislim tako nešto. Mislim, mogu oni probati i to, ali nema teoretske šanse da profunkcioniše.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...