Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Poštovani putnici, validirajte svoje karte...

Poštovani putnici, validirajte svoje karte...

Poštovani putnici, validirajte svoje karte...

I na sms porukama je ta poruka - ispiranje mozga, old school style...

 

Poslato sa najnovijom verzijom tapatalk-a

Link to comment

Poštovani putnici, validirajte svoje karte...

Poštovani putnici, validirajte svoje karte...

Poštovani putnici, validirajte svoje karte...

Jeboteeeeee kad jutros nisam počeo glavom o šipku da udaram!
Link to comment

Jeboteeeeee kad jutros nisam počeo glavom o šipku da udaram!

gradjanine, ne validira se tako nego se prisloni busplus kartica na ekran validatora, vidi se da se do sada niste validirali jer ne znate proceduru :nobles:

Link to comment

Od ovog će najpre da flipnu vozači, zamisli da ceo radni dan slušaš  to na svakih 5, 6 minuta :) Očekujem  da neki od njih  u nastupu ludila počupa  validator najbliži vratima i  zvizne ga kroz šoferšajbnu

Inače sam juče ujutru imala jednu zanimljivost  na  Zelenjaku. Bus 70 4, vozač izadje sa nekom flajkom da natoči valjda vode, mi se rasporedili  sem onih koji kao ja   sa vrata zagledaju da li će da se pojavi 706 . Kad eto novog vozača, mladac uskoči na vozačko mesto  i krene nešto da petlja oko volana , ja za njim  , mislim došla smena ... kad momak poče da se dovikuje sa nekim napolju  sve glasnije, ajd opet mislim zove kolegu ... dok gospoja sa prvog sedišta nije  jurnula napolje a za njom svi oko nje ... jer smo shvatili da je momak na vozačkom mestu  blago je reći ... pjan il uradjen i da  drmsa po volanu i ručnoj i onim dugmićima...  Stiže pravi vozač u skoku , uljez  ni malo uznemiren ne pokazuje da će da ostavi radno mesto il ne daj bože beži... išetao je klateći se polako kad ga je vozač malo pogurao,  dvje isto tako  mrtvopijanh drugara su se klatili na zidiću  sa konzervama piva,  vozač  malo čupao kosu i sasvim malo grdio...  e sine pa otpustio si ručnu oš da ode bus  naniže i sav ovaj narod sa njim... ne znam jel on mogao  da pusti bus u neko kretanje al  majstor je sedeo par minuta  da dodje k sebi 

Link to comment

Juče 601... Naravno, prvo dva prazna prodju stanicu, ne zamarajući se da stanu i pokupe nekog putnika. Treći kratak, krcat. Na vratima validator na svakoj stanici uljudno podseća na validiranje i svaki put od nekog dobije odgovor. Od... Ja da sam poštovan ne bih sad bio ovde, do ... Hoću, al sam ranjen u pokušaju da udjem u autobus.

Link to comment

Poštovani putnici, validirajte svoje karte...

Poštovani putnici, validirajte svoje karte...

Poštovani putnici, validirajte svoje karte...

 

gde si to cuo? kod tebe neki obrazovani. u mom tramvaju kazu: ... ponistite vase karte. dvostruko pzdim, prvo od tog jebanja u mozak, a drugo zato sto me jebu na nepoznatom jeziku. 

Link to comment

Od ovog će najpre da flipnu vozači, zamisli da ceo radni dan slušaš  to na svakih 5, 6 minuta :)

 

2 puta u 2 minuta sigurno. Uzasna, uzasna budalastina. Cisto izivljavanje.

Link to comment

gde si to cuo? kod tebe neki obrazovani. u mom tramvaju kazu: ... ponistite vase karte. dvostruko pzdim, prvo od tog jebanja u mozak, a drugo zato sto me jebu na nepoznatom jeziku.

Sad sam obratio pažnju, zapravo kaže "očitajte".
Link to comment

da, al me ne nervira to ponistite, ocitajte, nego nepravilno vase, umesto svoje. koliko mi to ide na djoku. a tek sam se dvaput vozila. 

Edited by darling
Link to comment

nije to nepravilno. za njih™ su putnici nesto kao borg, bez uma, kolektivni grc voznje u strokavim prometalima.

 

u tom kontekstu vase je pravilnije nego svoje.

popio sam kilo vina i ovo objasnjenje mi deluje logicno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...