Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ne moras da se slozis s njim (ja se npr. sigurno ne bi svrstao u one koje a priori smatraju da ne postoji moralna obaveza placanja poreza), no, bas, lupetanje? Cova je ipak profesor filozofije na U of C - Boulder...

 

Ma znam ko je Hjumer (budala btw.), ali meni je čitati ovakva libertarijanska filozofska naklapanja je kao slušati muziku koji prave ljudi potpuno lišeni sluha. Cringe-inducing.

Edited by Turnbull
Link to comment

Koliko je verovatna priča da će firme zaposlenima morati da kupuju markice?

Kosi li se to sa nekim zakonom?

Nece morati samo ih Vesic savetuje, apeluje...I nemojte da ponavlja inace....

Link to comment

Закон о раду

 

 

Zaposleni ima pravo na naknadu troškova u skladu sa opštim aktom i ugovorom o radu, i to:

 

1) za dolazak i odlazak sa rada, u visini cene prevozne karte u javnom saobraćaju, ako poslodavac nije obezbedio sopstveni prevoz;

 

Link to comment

Nece se oni buniti protiv toga, nije u tome stvar. Rec je o potpunoj nezainteresovanosti za zakone i o tim o-ruk odlukama sa ciljem da se sece usi i krpi dupe. To ne moze da funkcionise na duze staze.

Link to comment

Nece se oni buniti protiv toga, nije u tome stvar. Rec je o potpunoj nezainteresovanosti za zakone i o tim o-ruk odlukama sa ciljem da se sece usi i krpi dupe. To ne moze da funkcionise na duze staze.

 

slazem se, pa to sam i napisao ali drugim recima. nece se buniti iako ce gundjati i besneti u sebi jer je mnogima tih 3200 deo mesecnog budzeta i kalkulisu sa tim parama. jedino se ne slazem da to ne moze da funkcionise na duze staze, predvidjam jedno desetak godina ovakvog jada i gliba ili eventualno kroz neki desnicarski puc dolazak jos odvratnijih ljudi na vlast. ukratko, ovo je propala zemlja i ne vidim joj ikakvog spasa za svog zivota, bice vecno vracanje istog ali ne na niceovski nacin. ustvari tek za dve nedelje ce poceti da se pokazuju znaci kako ljudi sve to dozivljavaju, tada ce doci prvi deo novembarskih plata i penzija umanjenih za 10%

Edited by Pontijak
Link to comment

Poštovani putnici, validirajte svoje karte...

Poštovani putnici, validirajte svoje karte...

Poštovani putnici, validirajte svoje karte...

 

ovo kao jutarnja poruka preko Telekrana :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...