Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

izdvojeni iz sistema zeleznica, ali im je drzava i dalje osnivac i naravno neguju™ samo ono sto su i pre radili (kola u zeleznici).

paraziti. sto nisu na trzistu potrazili drugi zeleznicki sistem?

Link to comment

izdvojeni iz sistema zeleznica, ali im je drzava i dalje osnivac i naravno neguju™ samo ono sto su i pre radili (kola u zeleznici).

paraziti. sto nisu na trzistu potrazili drugi zeleznicki sistem?

 

svako iz nege može da nađe sebi super part-time job...

Link to comment

volim kada se ispostavi da su moje slutnje o mogucem ukidanju bgvoza samo tlapnje matorog drkosa

 

 

Kako saznajemo, radnici „Nege kola" završili su štrajk jer su im isplaćena zaostala dugovanja. Prva tri voza već su izašla iz depoa.

Očekuje se postepeno uspostavljanje saobraćaja BG-voza i Beovoza.

 

 

 

- Sklonili smo se sa pruge, a prva tri voza već su izašla iz depoa. Dobili smo avgustovsku platu, a tokom meseca očekujemo septembarsku. Zadovoljni smo i umorni - kaže Dušanka Voštić, šefica nege kola za BG-voz i Beovoz.

 

Da je počela normalizacija saobraća potvrdili su nam i nadležni, a do večeras vozovi bi trebalo da krenu po redu vožnje.

a ovo o neisplacenoj avgustovskoj plati kao razlogu za strajk je sviranje kurcu, pa i ja sam prosle nedelje dobio drugi deo avgustovske plate, istina, ne negujem™ kola pa i ne znam sta bi moja sorta zaposlenih pa i mogla da blokira

Edited by Pontijak
Link to comment

naravoucenije ove price je da zarade treba isplacivati na vreme, onako kako si se obavezao ugovorom koji si sam napravio.

 

naravno, treba videti i oko te nege kola, kojim tempom se vrsi ta nega i sa kakvim elanom, posto je to takodje u ugovoru...

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Pontijaku konačno pogodili žicu ovim beovozom, sad ćete da vidite kako mator čovek sam razjebava sistem.

 

:lolol:

 

mada, da znas da je tacno, pogodili su mi zicu jer gsp ne koristim, po gradu idem peske, do stanice bg voza idem peske i tako dalje, slutim da bih presao na bicikl da kojom nesrecom ukinu bgvoz a taman video tako lep crni hipsetski bajs pa jos bez brzina i onako retro, pa bob da me vidi kada na minus 2 krenem kao staaariii gospodin bajsom na posao

Link to comment

Gužve u Bulevaru oslobođenja, otežan saobraćaj

Zbog radova u ulici Vojvode Stepe stvaraju se velike gužve u saobraćaju Bulevaru oslobođenja i Autokomandi.

 

Onaj guzpapir od novina laže da je uzrok današnje gužve radovi u ul. VS. Idem svaki dan tuda i ovo sam prvi put doživela. Nije bilo nijednog saobraćajnog policajca duž cele putanje 78-ice. Današnji kolaps je bio dramatičan..

Link to comment

Kako se najbezbolnije dobaciti iz centra do zeleznicke stanice Rakovica? Beovoz(od Vuka) ili trojka ili 37-ica?

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...