Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

pričate gluposti :)

al slobodno nastavite, zabavno je čitati 

 

Nije frka, rad sam čuti na koju foru leti i zimi bajsom da stignem od Kumodraža do centra grada/NBG na sastanak sa klijentom u 9 ili 10, da bih ispregovarao šljaku i uzeo pare. Napominjem da ne smem da budem znojav, smrdim ili budem ušljiskan od bljuzge ili kiše.

 

Slušam. Može detaljna trasa.

Link to comment

svasta. jebes vracar, selendra sa krimos brdjanima kao domiantnim ziteljima, ionako je vracar postao bg opstina tek 1904 godine :p nego, bezte ljudi iz tog trulog turskog. dakle, u NBG! :D

Link to comment

Nije frka, rad sam čuti na koju foru leti i zimi bajsom da stignem od Kumodraža do centra grada/NBG na sastanak sa klijentom u 9 ili 10, da bih ispregovarao šljaku i uzeo pare. Napominjem da ne smem da budem znojav, smrdim ili budem ušljiskan od bljuzge ili kiše.

Slušam. Može detaljna trasa.

 

 

realno sereš, organizuj video konferens kol, nema ništa lepo u centru da bi se cimao

Link to comment

Kako da ne, zamišljam facu ovih s kojima sad radim kad im to predložim.

 

Nego dajte tu trasu i način da bezbedno i udobno dođem do jebenog centra, šta ste se stisli. Nisam tražio trasu do meseca.

Link to comment

Nije frka, rad sam čuti na koju foru leti i zimi bajsom da stignem od Kumodraža do centra grada/NBG na sastanak sa klijentom u 9 ili 10, da bih ispregovarao šljaku i uzeo pare. Napominjem da ne smem da budem znojav, smrdim ili budem ušljiskan od bljuzge ili kiše.

 

Slušam. Može detaljna trasa.

 

pod jedan, kreneš dovoljno rano 

pod dva, ako nisi u formi, onda poneseš majicu da se presvučeš kad stigneš. svaka firma ima, ako ne tuš, onda wc. vlažne maramice koristiti po potrebi.

pod dva, staviš blatobrane i trake za nogavice

pod tri, nećeš moći ukoliko je kiša ili sneg ili previše hladno (ispod nule), avaj.

evo, nacrtala sam mapu otprilike kuda bih ja išla. kolotrazi u kneza miloša gde sam se ja skrljala su popravljeni.

http://ridewithgps.com/trips/3511942

 

ima desetak kilometara i uglavnom je nizbrdo, tako da bih krenula jedno 45 minuta ranije.

Link to comment

ljakse, evo ti salerošada, on je glavni biciklista ovde pa nek ti crta.

 

inace moze i po kisi i po susnezici. evo pitaj moju zenu, nijedan nbg, dedinje i kosutnjak joj nisu predaleko, sem kad je sneg metar, zaledjeno i minus 20.

Edited by gazza1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...