Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

to bi bilo ok da u situaciji gde je mala naplata, a standard gradjana na nivou iznad pukog prezivljavanja

za vecinu zaposlenih koji su prinudjeni da koriste gsp tih 35 000 godisnje znaci puniji frizider

 

a ovaj Dulniker mi je retko odvratan lik

Link to comment

Ne znam jeste li ispratili Vesicevu naredbu preporuku da se ne isplacuju naaknade za prevoz vec obavezno kupuju markice GSP-a

 

Da. Lobiraju i priitiscu da, za pocetak, sva javna preduzeca tako uplacuju prevoz radnicima. Verovatno ce to i izgurati.

Link to comment

vozeci se danas raznim linijama, pod raznim uslovima, manje vishe veci deo dana, mogu s ponosom da izjavim da kartu kucam samo ja (mada, ionako sam  je vec platila), ispracena komiranim pogledima sugradjana, koji reaguju samo na crveni busplus. dzaba im chokolade, ja mislim da im je naplata rinula na 10% bilo chega. .

Link to comment

vozeci se danas raznim linijama, pod raznim uslovima, manje vishe veci deo dana, mogu s ponosom da izjavim da kartu kucam samo ja (mada, ionako sam  je vec platila), ispracena komiranim pogledima sugradjana, koji reaguju samo na crveni busplus. dzaba im chokolade, ja mislim da im je naplata rinula na 10% bilo chega. .

Mene je pre neki dan covek opsovao:

E jepse ja mislio kontrola....

Link to comment

Mene je pre neki dan covek opsovao:

E jepse ja mislio kontrola....

to, kao da im promakne neka mala zastavica kroz vidno polje :lolol:

 

elem, ta pricha kako je narod 'bezobrazan' pochinje malo da izlazi iz opsega. ako celi autobusi ljudi budu bezobrazni, ja ne vidim kako ce to da se reshi :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

vozeci se danas raznim linijama, pod raznim uslovima, manje vishe veci deo dana, mogu s ponosom da izjavim da kartu kucam samo ja (mada, ionako sam  je vec platila), ispracena komiranim pogledima sugradjana, koji reaguju samo na crveni busplus. dzaba im chokolade, ja mislim da im je naplata rinula na 10% bilo chega. .

 

i ja sam počeo da osećam onaj neprijatni momenat kad se otkucam, a ceo bus gleda u mene ^_^ ne bih se ni otkucavao, nego mi pre desetak dana neka gospođa kontrolor držala tiradu, ljubazno doduše, kako treba da se otkucavam i kako je to moja obaveza i da nema veze što već imam mesečnu markicu i da kontrolori imaju mogućnost da mi blokiraju karticu, a ja sve vreme klimam glavom i čekam da prestane da sere dok se uzdržavam da trojicu joj drugara džentlmena koji stoje iza nje i provokativno me gledaju kao potencijalnog napadača na njihovu koleginicu ne upitam, nimalo ljubazno, da li mogu nekako da im pomognem

Link to comment

au, kakav sam klinč malopre imao sa govnima... nahvataše opet njih četvoro neku devojku, studentkinju, bez karte, ona da izađe, ovi dajte ličnu kartu, ona nemam ličnu kartu, ovaj jedan što izgleda kao da je juče izašao iz zatvora kaže - znam da imaš, sad sam ti video u novčaniku :frust: taman sam krenuo da izađem, ali mi tu pukne film, po n-ti put gledam kako hvataju neke sitnije devojke i maltretiraju do pisanja kazne

 

ja ovoj glasno kažem da im ne daje ličnu kartu, kad se ovaj majmun ustremi na mene, što ja dočekam spreman, na šta će on "je l ti misliš da se ja tebe plašim, hoćeš da me napadneš?", ja fino da nemaju pravo po zakonu da legitimišu građane osim ako nemaju službenu legitimaciju, a ćurka u tandemu krene ka meni i poče da pokazuje ono crveno i viče "ko ste vi, ko je vas šta pitao, ko ste vi, šta se više mešate" :lol: dobih žarku želju da joj zavalim šamarčinu iako sam poslednji put udario žensko u prvom srednje, al em ih je bilo još trojica, em bi na studiju b pisalo da sam napao kontrolora, em greota da napadam mentalno obolele <_<

 

izvuče se ova napolje, ja i tetovirani robijaš gotovo u klinču, izađemo napolje i tu se fino objasnimo kao ljudi (bez ironije), na šta mi on prizna da nema plate ako ne pišu kazne, ja mu rekoh da ne juri samo devojke od 1.60 da naplaćuje, a on će na to jebiga :lol: rukovasmo se i svako svojim putem

 

majku vam jebem kleptomansku, nateraste narod jedne na druge

 

i da dodam da narodu jebem mater, vidi nekoliko matorih drtina pored da se ustremili na ovu i da joj ne daju da izađe, i stoje svi kao pičketine najgore

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...