Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

jutros ušli sa pratnjom. ako vidite pajkana da samostalno ulazi u bus, pa još nepoznatu osobu koja ne seda na prazno sedište već ide sa nekom futrolom na kraj autobusa, znajte... unutra su!!! mada mi ovaj pajkan i kontrolor nisu izgledali nešto povezani po izlasku, kao da je obojici trulo što moraju da gledaju onog drugog.

Link to comment

dakle, i kad ocesh, ima da ti se ne da. konachno danas, udje i ta kontrola. i ja se naredila, da mi se konachno isplati placanje prevoza, i da zaradim tih 400 dinara, metodom tako shto mi ih nece uzeti, jer sam se kucala, kad ono cvrc. prodje zena pored mene kao da sam nevidljiva. posle sam se josh malo pogledavala u prozor, u mobilan i josh kasnije u neki izlog, tu sam, sve je u redu...

 

jeste da sam jutros gledala neku emisiju o nevidljivosti metodama vlashke magije, ali ne verujm da to bash izlazi iz televizora ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Nisi ti nevidljiva nego delujes solidno, pouzdano, kao neko ko se ne svercuje...

Ja bih se na tvom mestu zabrinuo, sledece je da pocnu da ti ustupaju mesto  :)

hvala mladi choveche :D

Link to comment

Danas sam čekala bus za 1 stanicu, od Paunove do okretnice na Trošarini, kad imam šta da  vidim- staje  br. 408- Ralja Voždovac, ali dabldeker sa tapaciranim sedištima. :huh:  :lolol:

Link to comment

10 dan od uvođenja strožije kontrole. 

Prvi put sa kontrolorom u istom vozilu

standardno:

karte na pregled:

-ako ima, očita i produži dalje

-ako nema - produži dalje

 

sam je, samo majica i sokocalo, ništa ekipa ništa komunalna....

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Šta oćeš, win-win situacija. Em nema nigde kontrole, em porasla naplata za 50%.

naplata chega? vec placenih mesechnih karata? eee.

 

danas sam uspela da budem primecena, uz malo komedije, poshto bejah bila utopljena u slushalice, chovek mi se obratio sa zemlja zove gospodju :lolol:

Link to comment

Šta oćeš, win-win situacija. Em nema nigde kontrole, em porasla naplata za 50%.

Em su prepuni busevi. Što je znak da ljudi vole i žele da se voze gsp-om

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Godinu dana kontrola nije zalazila dalje od okretnice 17 u  Zemunu. Kad vidi vraga , danas  zaseda kod kokakole, ceo odred   kotrolora kruži izmedju 2 stanice na Batajničkom drumu. Taman se iskobeljamo kružeći okolonaokolo  zbog radova na putu kad ono medjutim

Link to comment

Ovaj... Trenutno se nalazim u Lole Ribara i kucam iz 26ice kojoj nije mesto ovde. Prethodno sam video rotacije i blokadu Takovske.

 

Da li iko zna koji je kurac u pitanju? Jel neki kolaps u Kralja Milana?

 

Sad vidim da su trole u autu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...