Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Solaris je zlo. Gluplja rešenja u autobusu odavno nisam video. Počevši od minijaturnih prozora koji se otvaraju do pola, do imbecilnog rasporeda sedenja i stajanja. Nadam se da nisu mnogo kupaca prevarili i da će inženjer  koji je ono smislio  biti prvi na spisku za tehnološki višak

sto ljudi sto cudi. meni su recimo ti solarisovi busevi sjajni samo zbog cinjenice da nisu prastari i u stanju raspadanja, to za prozore, meni je mana sto uopste imaju prozore jer se drugacije sa uvazenim varvarogradjanima™ ne moze, busevi u kojima postoji klima koja je ukljucena ne zadovoljava varvarogradjanina™, on MORA da otvara prozore u busevima i klima onda nema nikakav efekat. raspored sedenja i stajanja uopste nije imbecilan, jedina mana je sto takvih vozila nema oko 2000 u gradu, jednostavno nisu predvidjeni za bg rezim javnog saobracaja tj previse putnika/premalo vozila gsp-a

Link to comment

Odličan je Mali, vrhunski hoštapler, sve mi se više i više dopada. Spasoje Krunić će posle njega izgledati kao Branko Pešić.

:lolol:

 

a Dragan Djilas ce izgledati kao Bogdan Bogdanovic  :lolol: 

Link to comment

Toliko penala namešta ova vlast ali avaj!

Btw provalio sam da nema kontrolora u špicevima.Valjda ni ne mogu kroz gužvu. A i taj sloj ljudi je malo nervozniji, pa može biti svega.

Nisam do sada video "žardinjeriju" da ide sa njima.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Toliko penala namešta ova vlast ali avaj!

Btw provalio sam da nema kontrolora u špicevima.Valjda ni ne mogu kroz gužvu. A i taj sloj ljudi je malo nervozniji, pa može biti svega.

Nisam do sada video "žardinjeriju" da ide sa njima.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

jutros kod ušća, četrdesetak kontrolora sa žardinjerijom

Link to comment

a kod esemesa kad dolazi koji autobus, videh na nekim oznaku R, tipa 84R, 73R, 706R. shta to znachi, shta im je zajednichko? osim shto ce svi da se zaglave kod borchanskog mosta. ja ne mogu da se setim drugog objashnjenja. video neko to, na nekoj drugoj, nezemunskoj liniji? :unsure:

Mislim da je zbog radova na prilazu ćupriji kod Galenike. Sve te linije idu Batajničkim drumom, a to je zatvoreno do kraja septembra, pa ih vrte delom kroz Ugrinovačku, pa na Batajnički drum skreću ponovo posle lakat™ krivine™. Sreća sreća radost na semaforu na kraju Ugrinovačke i na semaforu kod Euro petrola na Galenici...

Link to comment

 to za prozore, meni je mana sto uopste imaju prozore jer se drugacije sa uvazenim varvarogradjanima™ ne moze, busevi u kojima postoji klima koja je ukljucena ne zadovoljava varvarogradjanina™, on MORA da otvara prozore u busevima i klima onda nema nikakav efekat.

 

Možda u starim autobusima kojima je master frigo ugrađivao krš klime pre dve-tri god. To i kada radi ne primećuje se. Solarisi su valjda došli sa svojim kimama koje se ne zajebavaju nego hlade, a ako neko i pomisli da otvori prozor to je neki deda koji hoće da se ugreje. Ali mislim da ne može jer su prozorčići zaključani, tako da taj problem realno ne postoji. realan problem koji postoji je što  šoferska stoka po ps-u pali klimu na određenoj /spoljnoj/ temperaturi, tako da jutarnji špic može da se slika

Link to comment

Možda u starim autobusima kojima je master frigo ugrađivao krš klime pre dve-tri god. To i kada radi ne primećuje se. Solarisi su valjda došli sa svojim kimama koje se ne zajebavaju nego hlade, a ako neko i pomisli da otvori prozor to je neki deda koji hoće da se ugreje. Ali mislim da ne može jer su prozorčići zaključani, tako da taj problem realno ne postoji. realan problem koji postoji je što  šoferska stoka po ps-u pali klimu na određenoj /spoljnoj/ temperaturi, tako da jutarnji špic može da se slika

 

a, pa tako kazi, nisam shvatio sta hoces da kazes, pa onda nije problem u solarisima nego u soferskoj stoci, da, prozorcici su zakljucani, tako reci, sve se slazem sa ovim tvojim postom, uostalom retko koristim bus a taj solaris mi se jako svidja plus sto sam se uvek vozio u njemu van spica kada je klima ukljucena

Edited by Pontijak
Link to comment

Koji su oni busevi sa sedištima pod čudnim uglom? ona plastična sa kojih se sklizne?

Imaju ona siva sva zaobljena i nabudzena ali klizas sa njih.Solarisova su plava i zuta izgleda kao da su pod uglom ali ne klizaju...

Link to comment

Imaju ona siva sva zaobljena i nabudzena ali klizas sa njih.Solarisova su plava i zuta izgleda kao da su pod uglom ali ne klizaju...

 

Meni u vecini Solarisa vise noge a ne bih sebe svrstala u toliko nisku osobu da ne mogu da dohvatim stopalima pod.

Link to comment

Imaju ona siva sva zaobljena i nabudzena ali klizas sa njih.Solarisova su plava i zuta izgleda kao da su pod uglom ali ne klizaju...

 

Zar to nisu ista sedišta, samo jedna su tapacirana a duga su "gola"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...