Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Šta je potres vozača? :fantom:

 

Komoditet jebote, pogrešio sam jebote. Fuck.

 

Ako još i ti počneš da se baviš jezičkim nacizmom, ubiću se.

 

Link to comment

Zaboravio sam ko još osim mene ide BG vozom... Prethodnih godinu dana je vožnja bila besplatna (poklopilo se u dan sa smenom Đilasa, validatori dezintegrisani, kontrole nestale...) Ja ću na posao od sledeće nedelje, pa ne znam kakva je situacija od danas u vozovima...

Link to comment

Zaboravio sam ko još osim mene ide BG vozom... Prethodnih godinu dana je vožnja bila besplatna (poklopilo se u dan sa smenom Đilasa, validatori dezintegrisani, kontrole nestale...) Ja ću na posao od sledeće nedelje, pa ne znam kakva je situacija od danas u vozovima...

Za sada isto kao i ranije.

Link to comment

dan drugi:

 

na početnoj stanici 

39,42,47 i 59 nema kontrole,

nema poštovanja reda vožnje....

 

kontrole nema...

linčovanja nema ...

sasvim normalni dani u prevozu

Link to comment

Zaboravio sam ko još osim mene ide BG vozom... Prethodnih godinu dana je vožnja bila besplatna (poklopilo se u dan sa smenom Đilasa, validatori dezintegrisani, kontrole nestale...) Ja ću na posao od sledeće nedelje, pa ne znam kakva je situacija od danas u vozovima...

za sada je sve kao sto si opisao, bgvoz je ionako jedini prevoz koji koristim + ponekad par stanica tramvajem u nbg

 

edit: smorenko i djeneralce vec objasnili. ekspeditivan sam u odgovoru kao gsp ovih dana :P

Edited by Pontijak
Link to comment

kod ade danas gomila kontrolora + komunalnih policajaca. u moju polupraznu 55icu nisu ulazili.

 

jel se to opet vraca nasa stara dobra tackasta kontrola ili sta?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...