Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

auu mile...nego me zanima, zaposlen svet koji od firme 'dobija' markicu, jel može da bira kintu ili markicu ili ima firmi gde mora da se uzme markica?
ima i jedna i druga varijanta, zavisi od firme.
Link to comment

U stvari, kad bolje razmislim, ni ne cudi me sto su gdjicu ciji je tata direktor u GSP-u i koja ima telefon od 400e pustili. Sta drugo i ocekivati od zaposlenih koji se tu ionako nalaze kao elita, koja se uspesno snasla u zivotu, pa nece valjda da maltretiraju svoje. Da je bila polupokretni cigojner od 60 godina, ili njihova manje elitna koleginica, koja cisti kancelarije za 17k preko omladinske zadruge, ne bi se izvukli tako lako. Mada, garant se i oni muce s pokretnim stepenicama, tako da ono, sto jes jes, ko ih jebe. U pravu si, tovari magare dok je u blato itd. itd.

Link to comment
Nego, Živana, srećnici s tim telefončetom telefon verovatno košta 0 dinara, a ti dobro prouči svoj tarifni paket, da prostiš.
hoću. hvala na savetu!
Link to comment

meni palo na pamet da kupim onaj fluorescentni prsluk sto sad vozaci moraju da nose, da odstampam ono gsp i da idem da zajebavam postene putnike. mozda i naplatim neku kaznu na licu mesta. problem je samo sto se oni krecu u coporu pa mi treba drustvo. jel neko zainteresovan?

Link to comment
meni palo na pamet da kupim onaj fluorescentni prsluk sto sad vozaci moraju da nose, da odstampam ono gsp i da idem da zajebavam postene putnike. mozda i naplatim neku kaznu na licu mesta. problem je samo sto se oni krecu u coporu pa mi treba drustvo. jel neko zainteresovan?
verovao ili ne, juče je i meni pala na pamet ista ideja!
:lolol: računajte na mene!i ne idu uvek u čoporima. na početnoj kod studentskog parka ulazi po jedan u svaku trolu, valjda što ih ima mnogo...
Link to comment
e to oko solidarnosti s kartama, popišam se ja na to. nedavno vraćam se iz prijestolnice na sever, a u đepu dve neotkucane karte, rekoh aj da budem dobar i dam te karte nekom od onih što čekaju tramvaj kod železničke štajge. ponudih ja jednom, ponudih drugom, odbili me s rezignacijom i prezrivim pogledom kao govno da sam im ponudio. zgužvao ih, opsovao, i pokajao se što sam uopšte pomislio da budem uljudan prema nekom od tih bipedalaca. tako da se slažem s drugom zabijem, navikla stoka da ih se tretira kao stoku, nema tu potrebe za aktivizmom.
Neiskusno. Da si ih ispustio ili "slučajno" zaboravio na klupici, neko bi ih omah našao i prisvojio. :lol:Ne veruju ljudi ka neko hoće da im učini. Odmah sumnjaju da je tu neka caka...
Link to comment

ali ti imaju narandžaste prsluke kolko sam uspela da primetim. i piše im asistent kontrolora ili tako nešto na prsluku.edit: @živana

Edited by funk soul sister
Link to comment

Čuh priču da je jednom jedan dekica tako peuzeo "poklon" nađen u automatu, a onda se ispostavilo da ta karta nije iz tog autobusa. Ima zlih ljudi.Ko zna koliko ih je Zabalujev ustvari spasao.

Link to comment

od ovoga bi mogao film da se napravi. jednog dana u autobusu se sretnu vasa i zabalujev. vasa ulazi bas u trenutku dok zabalujev guzva kartice i baca ih u kantu za smece. obojica znacajno pogeldaju jedan drugog i krece ono kadriranje kao u vestern filmovima gde se u krupnom planu smenjuju face jednog i drugog. na prvoj stanici svi putnici napustaju autobus dok oni nastavljaju da se gledaju ocima punim mrznje. "sta to radis, slugo rezima?", upita vasa, "borim se protiv vas, fejk aktivista", odgovara zabalujev. onda krece fajt kao u filmovima dzekija cena dok vozac autobusa vozi 120/h i prolazi kroz crveno. mislim da bi to bio zanimljiv film. obracun kod gsp-a

Link to comment
ali ti imaju narandžaste prsluke kolko sam uspela da primetim. i piše im asistent kontrolora ili tako nešto na prsluku.edit: @živana
obratiću pažnju sledeći put, ali mislim da neće biti problem :D
Čuh priču da je jednom jedan dekica tako peuzeo "poklon" nađen u automatu, a onda se ispostavilo da ta karta nije iz tog autobusa. Ima zlih ljudi.
neiskusno. ja svaki put kad nađem bačenu, uglavnom na patosu, odem i poništim drugu stranu radi provere. onda tek sednem do prozora, smešim se i zadovoljno zviždim :D
Link to comment
meni palo na pamet da kupim onaj fluorescentni prsluk sto sad vozaci moraju da nose, da odstampam ono gsp i da idem da zajebavam postene putnike. mozda i naplatim neku kaznu na licu mesta. problem je samo sto se oni krecu u coporu pa mi treba drustvo. jel neko zainteresovan?
verovao ili ne, juče je i meni pala na pamet ista ideja!
:lolol: računajte na mene!i ne idu uvek u čoporima. na početnoj kod studentskog parka ulazi po jedan u svaku trolu, valjda što ih ima mnogo...
http://www.youtube.com/watch?v=qs4OfFpgdV4
Link to comment
ja svaki put kad nađem bačenu, uglavnom na patosu
Bre, Živana, što ne reče da si tolika sirotinja, će da organizujemo neku akciju, uplatnice preko Infostana, Fond Vlade Divac i kako mu se zove žena, taj rad, greota prljaš ruke po GSP, makar za rukavice da imaš. Nije sramota biti sirotinja, naša je sramota ako to gledamo i ne činimo ništa.
Link to comment
CAF je dug 33 metra, a to je, čini mi se, manje od dva čeha,
Nije problem u dužini već u širini. Moraju da seckaju red pločica koje štrče. hmm, verovatno najperverznija izjava na topicu a nije mi to bila namera. :blush: Edited by bigvlada
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...