Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Jel ima negde neki podatak o broju zaposlenih u gspu, sistematizaciji radnih mesta, platama... ? I da li se od prodatih dopuna i njima daju plate, doprinosi, placa zakup, struja, telefon, grejanje ili sve mora da se utrosi na vozni park?

Edited by Edit
Link to comment

pa nije samo to, napisao sam ti gore sta je razlog. hoce da uvedu da SVAKO ko udje u autobus validira svoju kartu, sve jedno da li je klasican busplus ili preplatna. i to je u sadasnjoj atmosferi kada skoro NIKO to ne radi, potpuno u redu.

Pa ovi pripejd moraju da validiraju jer im se tako skida sa racuna, ovi sto su kupili mesecne su vec dali svoje pare i u tome je besmislenost te odluke....

Link to comment

Jel ima negde neki podatak o broju zaposlenih u gspu, sistematizaciji radnih mesta, platama... ? I da li se od prodatih dopuna i njima daju plate, doprinosi, placa zakup, struja, telefon, grejanje ili sve mora da se utrosi na vozni park?

 

Ih, sad i ti sa pitanjima za državu. Građani treba da urade svoje i to je to. Imamo ovde na forumu bota prethodne vlasti, koji je onomad, dok su bili na vlasti, govorio (parafraza): da, GSP ima previše zaposlenih i treba da se optimizuje, ali mi to ne smemo, tako da nek se samo muzu građani.

Edited by Lrd
Link to comment

Pa ovi pripejd moraju da validiraju jer im se tako skida sa racuna, ovi sto su kupili mesecne su vec dali svoje pare i u tome je besmislenost te odluke....

 

Ne bi bilo besmisleno da tamo ima iko sa više od dva grama mozga da je umesto "validiranje OBAVEZNO za sve" sročio lepu priču o tome kako bi trebalo da se validiraju neko vreme i ovi sa mesečnim kartama, kako bi se utvrdila opterećenost linija blabla itd itd

Link to comment

Ih, sad i ti sa pitanjima za državu. Građani treba da urade svoje i to je to. Imamo ovde na forumu bota prethodne vlasti, koji je onomad, dok su bili na vlasti, govorio (parafraza): da, GSP ima previše zaposlenih i treba da se optimizuje, ali mi to ne smemo, tako da nek se samo muzu građani.

jeste. realno, najteze u svemiru je saznati koliko ljudi, opreme i novca ima tamo, to je mnogo teshko. ali ako bi se validirali pri dolasku na posao, jedno mesec dana, zachas posla bismo imali precizan spisak sadrzaja, plus bi mogao tempo da ih zove po telefonu da im kaze da ima popust :D

 

drugo, mislim da je ovo ozbiljno i namerno skretanje s teme, kao da su oni neshto krivi ^_^

 

 

slusham u busu vozacha pre neki dan, oni imaju i neki interni konflikt sa validiranjem vozacha dok rade. kao, obavezno je, ali neki ne yebu zivu silu i nece, pa se onda ostrvljuju na neke druge, kojima valjda imaju chime da prete. metodoloshka klasika...

Edited by gospa buba
Link to comment

Ne bi bilo besmisleno da tamo ima iko sa više od dva grama mozga da je umesto "validiranje OBAVEZNO za sve" sročio lepu priču o tome kako bi trebalo da se validiraju neko vreme i ovi sa mesečnim kartama, kako bi se utvrdila opterećenost linija blabla itd itd

 

Bas to. A jos su mogli da "zacine pricu" sa tim da redovnim validiranjem povecavaju sansu da im se na liniju koju koriste doda jos par autobusa.. Da ljudi vide i neki licni interes.

Link to comment

deco, osamdeset trojka, zemun-bachka, ima okretnicu u toj bachkoj ulici ili kako? treba mi neka epsilon okolina, pa da vidim da se izvuchem na foru.

Link to comment

Zagorska 11/A, Zemun

 

 

Stajalište Zemun (Bačka)
Pešačenje do odredišta (529 m)

 

 

- Autobus 45 pravac Blok 44 - Zemun (Nоvi grad), 6 stanica
Stajalište Rada Končara (Dom zdravlja)
Pešačenje do odredišta (424 m)

Link to comment

Ali daleko je to njoj da se bakce sa nasim blokovima...Koliko razumem gde gospoja stanuje (ne odajem RL podatke) ona moze da presedne u T.Bunaru ili Glavnoj?

Link to comment

nachi pola kilometra kakogod. nije strashno. fala druze (pa da, sad vidim dom zdravlja, mogla sam i sama da se setim ^_^)

 

gospoja ce iz zemuna u zemun, dirtektno, ako nemate protiv ^_^

 

 

 

edip. odlichan sajt, stanice na gugl mapi http://prevoz.iz.rs/

Edited by gospa buba
Link to comment

nachi pola kilometra kakogod. nije strashno. fala druze (pa da, sad vidim dom zdravlja, mogla sam i sama da se setim ^_^)

 

gospoja ce iz zemuna u zemun, dirtektno, ako nemate protiv ^_^

 

 

 

edip. odlichan sajt, stanice na gugl mapi http://prevoz.iz.rs/

Jeste samo im je aplikacija prestala da postoji/radi...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...