Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ja sam jednom dva meseca svakodnevno koristila trocifrene buseve koji pocinju sa tri, novembar i decembar su bili u pitanju, i ni u jednom nije radilo grejanje, nikad. u pitanju je bio jutarnji spic.

cela ta dva meseca sam bila prehladjena

Link to comment

Da bude jos gore, najvece krseve guraju na najduze linije. na 302 begaljica i 303 zaklopaca voze nevjerovatni krsevi,  a onda dodas jutarnji spic, sabanske vozace i preuzak i previse ostecen smederevski put i treba da se junacki satares u prevozu. Jos ako padne snijeg ili obilnija kisa. Sve od MMLa pa dalje postaje ostrvo.

Link to comment

pa neće valjda da lome solarise po lošim i neuslovnim putevima

Pa nek podese validatore da skidaju 30% manje ako je autobus krš, nema klimu , star 10+godina...

 

Sent from my HUAWEI Y210-0200 using Tapatalk 2

Link to comment

Koliko ja primećujem, svi autobusi su rasturen krš.... osim Solarisa - ovo ostalo kao da su prestali i da servisiraju.

Jedna od linija koju stalno viđam ima toliko loše autobuse poslednjih godinu da im je skoro praznim brzina penjanja uz jedan poduži 'uzbrdni' deo negde na nivou sporijeg ljudskog hoda. O izgledu istih ne bih trošio reči...

 

Važno je da su sad doneli u gradu mnogo važnu odluku da će uskoro da kupe i ugrade video nadzor u sve autobuse. Mislim da će u bar pola GSP flote ta oprema biti vrednija od samog vozila  <_<

Link to comment

Lako bi mogli da uvedu plaćanje po km, odnosno po broju stajališta, samo kad bi hteli. Tako bi i smanjili švercovanje, pod uslovom da je cena karte sadašnja na ful relaciji u jednom pravcu.

Link to comment

Jedan lep komentar sa B92 na vest da se smanjila prodaja karata, odnosno da je drastično skočilo "švercovanje". Komentar koji na pravi način ilustruje aktuelnu vlast kako u državi tako i u Begišu:

 

"Kad neko zasnuje kampanju kako je Bus Plus nezakonito i kriminogeno uspostavljen, prava kradja gradjana za koju je Djilas kriv, narod odluci da ne daje pare "lopovima". Godinu dana posle: Bus Plus ostaje, nema krivicnih prijava ni protiv Djilasa ni Apeksa a ni trecih lica koja su nezakonito i nezrelo vodila kampanju ..."

 

I, stvarno - vodiš kampanju protiv Apeksa, pričaš o enormnim krađama, zloupotrebama, zagovaraš bojkot plaćanja javnog prevoza. A onda dođeš na vlast, obnoviš saradnju sa Apeksom i predlažeš isto ono što i prethodnici, opet pominješ komunalnu policiju koja će da disciplinuje građane da plaćaju prevoz i sl ... 

 

Jedina je razlika što se autobusi više ne održavaju kao nekad i što je potpuno zapušten onaj servis najavljivanja dolazaka autobusa ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...