Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

:frust:

 

Kakvi idioti.

 

Da, autokomanda je od 1. novembra, zeznuo sam se, onaj deo od autokomande pa do 12. gimnazije otprilike je od 1. maja sledece godine.

 

 

 Ta tvoja "rešenja" su za GSP čista naučna fantastika. 

Jesu normalni, samo ih bole uvo za putnike. Verovatno će samo da "povuku" kontrolore sa tih linija i da završe na tome.

 

Kako nisu bila fantastika kada se radio Bulevar? Isli su busevi.

 

A ako ne povuku kontrolu sa tih linija, neki kontrolor ce poginuti

Link to comment

u celom delu ulice od Autokomande pa do Trosarine, nema ama bas nikakvog prevoza!!!

 

...

 

Jesu li oni normalni?

+10128

 

 

 

htela sam  baš da ispišem koju o ovom genijalnom rešenju na topiku o Beogradu

 

inače puštaće automobile i tako to, ali autobuse najn

zašto, nikome nije jasno

 

ima li možda nekome da se napiše koja reč o ovome?

i predloži da bi ipak mogao da se pusti pokoji autobuščić do negde (u zavisnosti od faze)?

Link to comment

+10128

 

 

 

htela sam  baš da ispišem koju o ovom genijalnom rešenju na topiku o Beogradu

 

inače puštaće automobile i tako to, ali autobuse najn

zašto, nikome nije jasno

 

ima li možda nekome da se napiše koja reč o ovome?

i predloži da bi ipak mogao da se pusti pokoji autobuščić do negde (u zavisnosti od faze)?

 

Ne postoji nijedan razlog da bar do 1. novembra ne ide neki bus bar do Vitanovacke.

 

Inace, ovaj rezim je na snazi do 10. oktobra, videcemo sta ce genijalci posle toga smisliti, mozda se mogu nekako naterati da posle toga promene nesto na bolje, pre toga - sumnjam.

Link to comment

39ke sigurno nisu "pojačali".

Jutros sam na maloj stanici između pošte i Vitanovačke čekao 18ticu 25 minuta, prošle su 4 (četiri) 39tke ka gradu, tri ka Kumodražu, sve od 8:30 do 8:55...

Link to comment

33 ide nikad bolje. Sto je apsurd svoje vrste, s obzirom na to da ovi mucenici duz Vojvode Stepe ostadose bez ikakvog prevoza. Godinu dana.

 

Sama ulica Vojvode Stepe je sulude koncepcije i nije nikako pogodna za buseve. A nece biti ni posle "rekonstrukcije". Save Maskovica vristi za prosirenjem, kao i deo Kruznog puta od Trosarine (Pere Zdere), preko Kumodraske, pa do Brace Jerkovica...

Link to comment

Ne postoji nijedan razlog da bar do 1. novembra ne ide neki bus bar do Vitanovacke.

 

Inace, ovaj rezim je na snazi do 10. oktobra, videcemo sta ce genijalci posle toga smisliti, mozda se mogu nekako naterati da posle toga promene nesto na bolje, pre toga - sumnjam.

 

i sta da radi kad stigne do vitanovacke?

gde da se okrene i da mu bude pocetna stanica?

 

secam se kada je pre 7-8 godina bila rekonstrukcija ulice u jednom delu, sa tim polovicnim radovima, jedna pa druga strana, a ide saobracaj.

pakao, automobili i autobusi se jedva provlace (nije da je sada drugacije, bez radova ^_^ ) konstantno ogradjivanje ogromnih rupa, kasnije popunjavanje i ravnanje, sva je zavrslia u asfaltnim zakrpama.

 

kad je vec bulevar osobodjenja skoro paralelan, neka posluzi kao zamena ako ce to uticati na brzinu izvodjenja radova.

 

najvise ce stradati prodavnice u vojvode stepe.

 

video sam pre neki dan minibus e9 u ulici, eto njima prilike da zarade.

Edited by Takeshi
Link to comment

Može da skrene u Vitanovačku i okrene se u nekoj od sporednih ulica pa se vrati na V. Stepe. Reći da je za prevoz bul. oslobođenja zamena je kao reći da je Dimitrija Tucovića zamena za Bulevar...a tokom rekonstrukcije Bulevara išli su busevi.

Link to comment

I samo da napomenem - kad Svaba™ izvodi radove po ulicama gde idu tramvaji, ulica se raskopa nocu, pa onda preko raskopane ide skela na koju se montiraju sine. I tramvaj pici sve vreme (eventualno ga ukinu subotom i nedeljom), radnici rade svoje oko njega dok on prolazi. Video X puta...

Link to comment

Inace, ovaj rezim je na snazi do 10. oktobra, videcemo sta ce genijalci posle toga smisliti, mozda se mogu nekako naterati da posle toga promene nesto na bolje, pre toga - sumnjam.

Ja sam razumela da prevoza neće biti celih godinu dana.

Nikakvog.

Pa se pitam može li se negde nekome nekako protestirati.

 

Btw radi minibus (bolje išta nego ništa).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...