Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

edit: neozbiljan ambijent za diskusiju

Edited by Грешни Василије
Link to comment

edit: neozbiljan ambijent za diskusiju

Edited by Грешни Василије
Link to comment

tako mu je to. revolucija jede svoju decu. perfektno odradjena spin operacija preko fejsbuka i ostalih drustvenih mreza kojoj je svrha bila podrivanje poverenja gradjanstva u djitlerovu™ tiraniju je uspela. sto se mene tice, mogu da uvedu i zandrarmeriju u svako gsp vozilo sa sve mitraljeskim gnezdom koje ce delovati ukoliko se primeti da neki putnici nece da plate kartu. veselo je sve to, kada se ljudi navuku na spin i iskreno veruju da je nesto smisleno i istinito, onda dobijaju funkciju biodronova u operaciji podrivanja i rusenja lokalne vlasti i to tako uspesno da je gradjanstvo mrtvo hladno docekalo odluku o privremenom vecu, kamo ona vremena kada je policija brutalno prebijala demonstrante koji su izlaskom na ulice kod beogradjanke hteli da brane slobodu gradske televizije.. steta sto sam mator i glup pa nisam u stanju da napisem neku drljotinu od pseudonaucnog rada na tu temu. bobu hvala, jedini prevoz koji koristim je bgvoz, fala djitleru™ sto je realizovao tu svoju ideju da se sinobusi umreze u gradski sistem prevoza, bgvoz mi daje svaki dan sat i po vremena koje bih inace izgubio okolo naokolo u tramvajima ili busevima. oko sat i po dnevno u jednom i jedinom zivotu koji nema reprize.

 

mada moram priznati da mi je poprilicno tuzno kada pomislim da je vrlo moguce da se i ono dobro sto je uradjeno u javnom prevozu protekle decenije maestralno sjebe za najvise godinu dana, nadam se da se to nece desiti

Edited by Pontijak
Link to comment

ahahaha vaso, nesto ti kratak fitilj a mislim i da znam zasto :P  pusti nerviranje, bilo pa proslo, na iskustvu se uci, i to je valjda neki zen :) ih, da se ja nerviram zbog svih situacija u zivotu kada sam verovao najiskrenije u ono sto mislim, govorim i radim pa naknadno shvatio da sam iskoriscen zbog manipulisanja u svrhe koje su potpuno suprotne od onoga u sta sam verovao, pa oronuo bih i osedeo zbog toga. hej! pa jesam oronuo i osedeo! :D

Edited by Pontijak
Link to comment

sta je ovo danas? petak ili dan kada pontijak skandalizuje kolektiv svojim postovima?

 

nego fon telefonu, ti si covek koji sve zna a nikako da mi odgovoris da li se moze nesto uraditi na efikasnijem razmnozavanju pandi u zoo vrtovima?

Link to comment

sta je ovo danas? petak ili dan kada pontijak skandalizuje kolektiv svojim postovima?

 

nego fon telefonu, ti si covek koji sve zna a nikako da mi odgovoris da li se moze nesto uraditi na efikasnijem razmnozavanju pandi u zoo vrtovima?

 

Smjesnim kineskim medjedima nije mesto u zoo vrtovima. Got it?

Link to comment

Juče i danas ponovo kontrole .

 

Sent from my HUAWEI Y210-0200 using Tapatalk 2

 

Juce oko pola 5 ih je na stanici 18-ice u Pariske komune bilo 10-tak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...