Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ovo je verovatno samo medijska prolegomena za povećanje cene karata i novi talas "a pare za taj skup mobilni imaš" kontrolisanja™

 

dođe mi da ne uplatim mesečnu i da se svađam s govnima

Edited by Evropejac
Link to comment

Ja tipujem na to da je ovo pritisak na sve privatnike da po ,,povoljnoj" ceni prodaju svoje firme nekom SNS bizmismenu koji ce onda skupljati kajmak od trecine vozila u gradskom prevozu.

 

Sent from my HTC Legend using Tapatalk 2

Link to comment

kako jbte nemaju para ni za gsp, ni za trudnice, penzionere...

a 2013. Grad imao suficit:

Boy18FqIMAEaD7E.jpg

Pa nema, te pare su potrošene na pivo, vino i rakiju za GSP. Objavili ljudi tender za nabavku ovih artikala. Da, i alevu papriku.

Link to comment

Pa nema, te pare su potrošene na pivo, vino i rakiju za GSP. Objavili ljudi tender za nabavku ovih artikala. Da, i alevu papriku.

 

Pa nema, te pare su potrošene na pivo, vino i rakiju za GSP. Objavili ljudi tender za nabavku ovih artikala. Da, i alevu papriku.

 

Vole ljudi zaprsku. I Zvezda sampion bar neka korist. 

Link to comment

cuj iako zaista nemam nista protiv zivuljki u bazelu beogradu nisu potrebne donacije tramvaja. 5 tramvaja i pedeset autobusa godisnje grad moze da kupi sa lakocom i bez ekipice koja nece da placa prevoz, jer nema spejs satla u floti. logistika gsp i privatnih prevoznika je nocna mora toliko razlicitih tipova vozila. ti se samo bavi navikama bazelaca.

cekaj malo, hoces da kazes da je glupo odbiti poklon od japana i svajcarske u vidu autobusa i tramvaja? kamo srece da meni neko pokloni servirisan i perfektno ocuvan mercedes benc 180 iz 1959 godine, pa radovao bih se itekako :D  salu na stranu, bazelski tramvaj je odlican tramvaj iako je star i dosao je u bg u odlicnom stanju za svoje doba proizvodnje. a naravno da se bavim navikama zitelja bazela jer su ti tramvaji izdrzali sa enterijerom decenijama bez nekog narocitog odrzavanja a ovde su izlozeni udarnickom demoliranju od strane beogradjana, destruktivnim porivima stanovnistva nema leka osim u specijalizovanim ustanovama

Link to comment

Nije mi struka ali radim u firmi koja se time bavi.

 

Sjecam se kakva je ovdje bila lavina negativnih komentara kada su uveli Bus Plus, a kako je sada mirno. Ljudima vjerovatno ova nova situacija vise odgovara.

aha, hvala na odgovoru. pitao sam jer su mi tvoji postovi ostali u secanju kao pisanje vrlo kompetentnog coveka. a za busplus, pa odgovara ljudima ova situacija, rekoh vec, isto kao pocetak 90ih. odgovarace im uskoro jezive guzve u vozilima kao svakodnevni standard, ma odgovarace im i da cekaju prevoz po sat vremena, nista kao vracanje u idilicno doba detinjstva i tinejdzerskih godina tj pocetak 90ih :)

Link to comment

Valjda će sve biti dobro u vezi najnovije krize sa privatnicima. Siniša Mali je do sada pokazao da su mu menadžerske sposobnosti u skladu sa prezimenom ...

 

Sposoban menadžer od ničega napravi nešto, a nesposoban od nečega - ništa ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...