Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ja sam ranije predlgao da javni prevoz bude besplatan uzpovećanje PDVa za neki procenat. rekli ste da je glupo.

 

sada nešto još gluplje: ukinuti sve povlastice. uvesti u prodaju dnevnu kartu po ceni markice za zaposlene /30 dana. pa, ko ima pare naka plati, ko nema pešaka. ukidanje "doplatnih karata"/kazni, kontrola samo kaže; "ko nema kartu, napolje". ako neće, onda radikalno. :naughty: :naughty:

Edited by djordje geprat
Link to comment

Ide se ka definitivnom raspadu sistema... raditi ovakve stvari sa ovakvim rokovima da ti jave dan-dva unapred bez upozorenja i ikakvog plana, nije normalno...
 

Svih 416 autobusa privatnih prevoznika neće najverovatnije izaći na ulice u ponedeljak, 2. juna, pošto Grad nema više novca da ih plaća, saznaju “24 sata”. Gradski čelnici održaće danas sastanak s lizing kućama i dobavljačima goriva da bi pokušali da omoguće privatnim prevoznicima da nastave da rade.

Kako saznajemo, gradski čelnici obavestili su pre tri dana privatne prevoznike da u junu neće moći da ih plaćaju pošto Grad nema novca. Privatni prevoznici tvrde da se nalaze u očajnoj situaciji jer su se gotovo svi zadužili.
 
http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest/privatnici-ne-voze-od-2-juna/137929.phtml

 

 

Mož' da mi priča ko šta hoće ali su ovo igre preusmeravanja gradskih para u neke za sada nepoznate smerove (ja i dalje mislim da je u pitanju Navodni Beograd) uz za sada još uvek javnosti nepoznate 'biznis' planove koje imaju.... Svi oni 'uredi' koji su pogašeni, sva 'socijala' koja je ukinuta, ovo razvaljivanje prevoza bez plana, ....

Beograd je biti kompletno izmenjen - i samo nama građanima ostaje da vidimo jel će se neki njihov smisleni plan pojaviti tokom leta ako ga imaju, ili je sve ovo samo krah sistema od strane apsolutnih diletanata....

Samo se priča o toma kako 'nema para' i samo se prikazuju 'dugovi', a niko od njih nije jedan jadini put izašao sa podatcima o toma koliko para grad generiše i koliki su prihodi! Te pare postoje i negde idu....

 

BTW, ona 'rasprodaja' automobila što su kao višak je opet jedna velika PR prevara, automobili su skoro svi 10 do 15 godina stari, a ogromna većina su Zastave 101 i Jugići.... koje naravno simo videli na snimcima već su poređali Škode (isto 10 i više godina stare). Početne cene skoro pa kao u oglasima...

Edited by akibono
Link to comment
Mož' da mi priča ko šta hoće ali su ovo igre preusmeravanja gradskih para u neke za sada nepoznate smerove (ja i dalje mislim da je u pitanju Navodni Beograd) uz za sada još uvek javnosti nepoznate 'biznis' planove koje imaju.... Svi oni 'uredi' koji su pogašeni, sva 'socijala' koja je ukinuta, ovo razvaljivanje prevoza bez plana, ....

Beograd je biti kompletno izmenjen - i samo nama građanima ostaje da vidimo jel će se neki njihov smisleni plan pojaviti tokom leta ako ga imaju, ili je sve ovo samo krah sistema od strane apsolutnih diletanata....

 

Samo se seti Zemuna iz vremena radikalske vladavine i sve će ti se kasti samo...

Link to comment

Ide se ka definitivnom raspadu sistema... raditi ovakve stvari sa ovakvim rokovima da ti jave dan-dva unapred bez upozorenja i ikakvog plana, nije normalno...

 

 

Mož' da mi priča ko šta hoće ali su ovo igre preusmeravanja gradskih para u neke za sada nepoznate smerove (ja i dalje mislim da je u pitanju Navodni Beograd) uz za sada još uvek javnosti nepoznate 'biznis' planove koje imaju.... Svi oni 'uredi' koji su pogašeni, sva 'socijala' koja je ukinuta, ovo razvaljivanje prevoza bez plana, ....

Beograd je biti kompletno izmenjen - i samo nama građanima ostaje da vidimo jel će se neki njihov smisleni plan pojaviti tokom leta ako ga imaju, ili je sve ovo samo krah sistema od strane apsolutnih diletanata....

Samo se priča o toma kako 'nema para' i samo se prikazuju 'dugovi', a niko od njih nije jedan jadini put izašao sa podatcima o toma koliko para grad generiše i koliki su prihodi! Te pare postoje i negde idu....

 

BTW, ona 'rasprodaja' automobila što su kao višak je opet jedna velika PR prevara, automobili su skoro svi 10 do 15 godina stari, a ogromna većina su Zastave 101 i Jugići.... koje naravno simo videli na snimcima već su poređali Škode (isto 10 i više godina stare). Početne cene skoro pa kao u oglasima...

 

Ide se ka definitivnom raspadu sistema... raditi ovakve stvari sa ovakvim rokovima da ti jave dan-dva unapred bez upozorenja i ikakvog plana, nije normalno...

 

 

Mož' da mi priča ko šta hoće ali su ovo igre preusmeravanja gradskih para u neke za sada nepoznate smerove (ja i dalje mislim da je u pitanju Navodni Beograd) uz za sada još uvek javnosti nepoznate 'biznis' planove koje imaju.... Svi oni 'uredi' koji su pogašeni, sva 'socijala' koja je ukinuta, ovo razvaljivanje prevoza bez plana, ....

Beograd je biti kompletno izmenjen - i samo nama građanima ostaje da vidimo jel će se neki njihov smisleni plan pojaviti tokom leta ako ga imaju, ili je sve ovo samo krah sistema od strane apsolutnih diletanata....

Samo se priča o toma kako 'nema para' i samo se prikazuju 'dugovi', a niko od njih nije jedan jadini put izašao sa podatcima o toma koliko para grad generiše i koliki su prihodi! Te pare postoje i negde idu....

 

BTW, ona 'rasprodaja' automobila što su kao višak je opet jedna velika PR prevara, automobili su skoro svi 10 do 15 godina stari, a ogromna većina su Zastave 101 i Jugići.... koje naravno simo videli na snimcima već su poređali Škode (isto 10 i više godina stare). Početne cene skoro pa kao u oglasima...

Samo jedno ime: Čović Dr Nebojša....................i sve ti je jasno.

Edited by Tresko
Link to comment

Da, zato i imam nešto ozbiljniji strah nego inače - da će biti gadan miks radikalskog Zemuna, SPO Beograda, i nekih kvazi-modernističkih 'privatizacijskih' kretenizama....

 

Opasno mi je što se prema ovome što se sada radi i kako se pristupa problemima ovo neće biti nikakva nadogradnja i poboljšanje dosadašnjeg sistema, već mi sve izgleda da hoće da rade od nule.... a opet ispada kao da nemaju nikakve planove, samo gase i ukidaju, pa se onda kao traže rešenja posle toga....

 

... priviđa mi se mnogo tih 'kao' situacija :D

Link to comment

Da, zato i imam nešto ozbiljniji strah nego inače - da će biti gadan miks radikalskog Zemuna, SPO Beograda, i nekih kvazi-modernističkih 'privatizacijskih' kretenizama....

 

Opasno mi je što se prema ovome što se sada radi i kako se pristupa problemima ovo neće biti nikakva nadogradnja i poboljšanje dosadašnjeg sistema, već mi sve izgleda da hoće da rade od nule.... a opet ispada kao da nemaju nikakve planove, samo gase i ukidaju, pa se onda kao traže rešenja posle toga....

 

... priviđa mi se mnogo tih 'kao' situacija :D

Kad spojiš radikalski Zemun, SPO Beograd, i pomnožiš sa hiljadu, nisi ni do gležanja magnitudi propasti koju će napraviti trio Čović-Mali-Vesić.

Link to comment

dinkara pozatvarao i preusmerio gomilu primanja grada u rep. budzet pre nego sto je napustio vladu, kad je AV bio PPV.

od tad pa na ovamo samo nizbrdo

Link to comment

kako jbte nemaju para ni za gsp, ni za trudnice, penzionere...

a 2013. Grad imao suficit:

 

ali sada može da se loče i povraća ispred trafike i posle 22 h :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...