Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Evo jedne ozbiljne zamerke na BG voz. Ne postoji nikakvo obelezje voza koje ga razlikuje od ostalih vozova. Sestra je danas krenula na faks vozom i zavrsila u Rakovici jer je usla u pogresan voz.

Link to comment

Postoji plakat na svakom(ili skoro svakom?) vagonu na kojem pise BG:Voz. Bar je bio u ono nekoliko puta koliko sam se vozio istim.

Edited by deeps
Link to comment

Bad luck onda. Da ubode bas taj koji ide nekoliko puta dnevno. Prosto je neverovatno koliko su u zeleznici neorganizovani. Sjebace oni i ovo.Najbolje je njoj i bilo kome ko koristi BG:Voz da ubaci u telefon sliku reda polazaka(ili da pogleda na nekoj tabli na stanici), pa ce onda znati da li je nesto sumnjivo ako joj se pojavi voz van predvidjenog polaska.

Link to comment
Bad luck onda. Da ubode bas taj koji ide nekoliko puta dnevno. Prosto je neverovatno koliko su u zeleznici neorganizovani. Sjebace oni i ovo.Najbolje je njoj i bilo kome ko koristi BG:Voz da ubaci u telefon sliku reda polazaka(ili da pogleda na nekoj tabli na stanici), pa ce onda znati da li je nesto sumnjivo ako joj se pojavi voz van predvidjenog polaska.
Ra zgovarao sam sa ljudima iz gradsko sekretarijata za saobracaj i kaze mi covek da imaju nevidjene probleme i opstrukciju od strane zeleznica srbije.Kaze covek neverovatne stvari im rade...
Link to comment
Ako imam neke GSP karte kupljene u oktobru prosle godine [42 din?] da li cu moci da ih koristim za mesec-dva?
Otkucaj ih, vozi se, ako ti dodje kontrolor (sansa je 80% da ces ga promasiti ako se vozis van spica) pravi se lud, kazi nisi znao, bio u inostranstvu bla bla bla pustice te.Bezobrazno je da se prodaju karte koje posle ne mozes da iskoristis, a vec si platio.
Link to comment
Otkucaj ih, vozi se, ako ti dodje kontrolor (sansa je 80% da ces ga promasiti ako se vozis van spica) pravi se lud, kazi nisi znao, bio u inostranstvu bla bla bla pustice te.Bezobrazno je da se prodaju karte koje posle ne mozes da iskoristis, a vec si platio.
Ja sam imao ideju da nakupujem tih 42din pa da ustedim ali pitao sam kontrolore i:Mozete da zamenite za nove karte uz doplatu angry.gif
Link to comment

Ekvivalent toga je da ti upadnu u kucu i zabrane ti da pijes vino koje si platio 350 dinara, zato sto sada kosta 400. Ali dobro, na GSP se zakoni ionako ne primenjuju, pa tako obligacioni spor postaje prekrsaj, onemogucavaju ti da iskoristis vec placenu uslugu, i tako dalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...