Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Mali: Grad vise ne moze da trosi petinu budzeta na GSB!

 

a u pm, izgleda da cemo ipak morati da placamo karte... 

 

Koji to mi? Ja placam redovno. Iz ovog izlaganja malog mogu samo da pretpostavim da ovo znaci da ce karta kostati bar duplo vise. Trenutno kosta 30EUR za prvu zonu u Beogradu, i za to progutam knedlu svakog meseca ali koristim prevoz svakodnevno pa mi treba. Posto para u budzetima tek sad nece biti, jedino sto mali moze da smisli je da podigne cene karata.

Link to comment

 

Posto para u budzetima tek sad nece biti, jedino sto mali moze da smisli je da podigne cene karata.

 

 

 

Ima još jedna forica, ona iz 1997. 

Link to comment

Podseti me sta to bese?

 

Privatnici. Koki turs, Mrki travel, Gigi bus. Recimo, dve kategorije prevoza, jedna, smanjena, koja bi bila subvencionisana, a druga koja bi poslovala na trzisnim osnovama. Razmisljao sam koje je ubedljivo najgore resenje i zakljucio da je to to, sto daje veliku mogucnost da ce se olos setiti bas toga.

Link to comment

Privatnici. Koki turs, Mrki travel, Gigi bus. Recimo, dve kategorije prevoza, jedna, smanjena, koja bi bila subvencionisana, a druga koja bi poslovala na trzisnim osnovama. Razmisljao sam koje je ubedljivo najgore resenje i zakljucio da je to to, sto daje veliku mogucnost da ce se olos setiti bas toga.

 

Da, zaboravih na taj momenat. I to jeste najgore resenje jer ce subvencionisanog prevoza, kao i onomad, biti najmanje. Dobro si me podsetio na taj krasni period, stojim na stanici, privatnici prolaze (jer za njih nemam para), cekam regularan bus jer imam samo povlasticu koja ne vazi kod njih. S tim, sto mislim da to sad moze izgledati samo gore u praksi.

Link to comment

Pa jest' što da izmišljaju nešto novo kad je neko već to smislio i videlo se da funkcioniše.

 

Poslato sa najnovijom verzijom TapaTalka

Link to comment

Ima još jedna forica, ona iz 1997. 

ima i ona druga forica, koju je probala svaka gradska vlast makar da pomene, ali se nikad nije realizovala, ne smem da kazem, mozda neko chita. kad su vuc i shuraci zaseli onomad na grad, to je bila prva pametna ideja glede prevoza, valjda jer je shuraka bilo mnogo. tiche se autobusa, tramvaja i trolejbusa ponaosob.

Link to comment

udjesu u bus, platish, predjesh u tramvaj, platish, predjesh u trolu platish. svako namiren na procenat. dezintegrisanje integrisanog tarifnog sistema -_-

Link to comment

udjesu u bus, platish, predjesh u tramvaj, platish, predjesh u trolu platish. svako namiren na procenat. dezintegrisanje integrisanog tarifnog sistema -_-

Nisam znao za to :Hail:

au kakva imbecilnost

Link to comment

Naravno, nikome nikada neće pasti napamet da pita zašto se ne smanji ogroman broj zaposlenih u GSP-u i to preduzeće prestane da bude bahata socijalana ustanova za rođake i stranačke kolege.

 

Jer je to nemoguće, treba narod više da plaća, ipak ta bagra mora da se podmiri.

Link to comment

Nisam znao za to :Hail:

au kakva imbecilnost

kako nisi znao, kad je chestiti sepeo prvi put uzeo grad, to je bila jedna od fenomenalnih ideja kako poboljshati prevoz.

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...