Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

brate,meni moj prevoz  do grada kosta 135,00din koje samo obavezna!! da platim pa ti vidi

 

 

nego do tog Panceva,enyone?treba sutra da idem a nemam pojma

Link to comment

ja sam nekom racunicom iskalkulisao da mi se isplati mesecna, ako nista, zbog slobodnih dana kada landaram vise i koristim vise prevoza a i nisam navikao niti imam vremena da se svadjam sa kontrolom. i mnogo mi je prijatnije kada udjem ko gospodin covek u prevoz umesto da se strecam i kucam kada kotrola udje.

 

nego, sta biva, jel jos radi BusPlus, treba li uplatiti novu markicu? ne daje mi se kes ako ce da se zaista ukine

Link to comment

dođeš do pančevačkog mosta, i tu na stanici gsba se vratiš jedno desetak metara, stanica za pančevce je malo odvojena. tu mozes uhvatiti razne buseve za pančevo, ili linijskekombije ili taksije (koji uglavnom nemaju nikakve oznake). linijski su sto dinara a busevi 110 ili 120, i i jedni i drugi voze do glavne stanice u PA

Link to comment

dođeš do pančevačkog mosta, i tu na stanici gsba se vratiš jedno desetak metara, stanica za pančevce je malo odvojena. tu mozes uhvatiti razne buseve za pančevo, ili linijskekombije ili taksije (koji uglavnom nemaju nikakve oznake). linijski su sto dinara a busevi 110 ili 120, i i jedni i drugi voze do glavne stanice u PA

 

 

jel stanica na kojoj staju busevi za borcu,kotez..., ona ispod mosta?

jer mi  kazu da ima vise prilaza pancevackom mostu..sa vise strana..

Link to comment

ja sam nekom racunicom iskalkulisao da mi se isplati mesecna, ako nista, zbog slobodnih dana kada landaram vise i koristim vise prevoza a i nisam navikao niti imam vremena da se svadjam sa kontrolom. i mnogo mi je prijatnije kada udjem ko gospodin covek u prevoz umesto da se strecam i kucam kada kotrola udje.

 

nego, sta biva, jel jos radi BusPlus, treba li uplatiti novu markicu? ne daje mi se kes ako ce da se zaista ukine

+1

 

nece biti bus plus vec gsb.

Link to comment

tamo gde staju 96, 95, 43, 23, ne ona gde staju 37 i 33 i 48

 

imas mape linija na plan plusu, bice ti zgodnije tako da se orijentises

Link to comment

+1

 

nece biti bus plus vec gsb.

ako sada uplatim BusPlus mesecnu, hoce li mi vaziti do kraja meseca? to je ono sto me zanima, ko mi uzima pare je manje bitno

Link to comment

ako sada uplatim BusPlus mesecnu, hoce li mi vaziti do kraja meseca? to je ono sto me zanima, ko mi uzima pare je manje bitno

yap/ vazice. verovatno ce da plate ceo sistem. ima se moze se.

Link to comment

@ivy

jesi razmišljala o beo vozu ?

Imaš sa NBGa ili sa Vukovog spomenika.

 

Poslato sa najnovijom verzijom TapaTalka

Link to comment

@ivy

jesi razmišljala o beo vozu ?

Imaš sa NBGa ili sa Vukovog spomenika.

 

Poslato sa najnovijom verzijom TapaTalka

 

 

razmisljala sam..kakav je beovoz,koliko dugo ide,koliko cesto?

Link to comment

vid ovog biholdera,bob zna gde bi me on poslao da lutam bespucima nepostojeceg  bg metroa...nista,idem gde mi FSS kaze,ipak je pouzdanija i njoj vise verujem

Link to comment

beovoz ide samo sa pančevačkog mosta, ali ne sa istog mesta odakle ide i bg voz, nego mu je stanica tamo kod stanice 37 i 48. ide na svakih nekoliko sati, i ne ide u centar pančeva. e sad, ne znam gde u pančevo ideš, možda bi ti više odgovaralo da siđeš na nekoj od njegovih stanica.

red vožnje za njega (kao i za bg voz) imaš ovde

:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...