Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Jel vam radi ona "nezvanicna" BUSPLUS android aplikacija za android u web modu?
ako mislis na ovu aplikaciju, imaju problem da izvuku podatke sa sajta bus plusa. ranije im je polazilo za rukom, sad vise ne. u svakom slucaju, kad rese problem aplikacija ce se apdejtovati sama pa ako vidite da se to desilo, znajte da je proradilo :)
Link to comment
Koja vam je to nezvanična?Apex BusPlus aplikacija radi savršeno, naročito posle poslednjeg updateaSent from my GT-N7100 using Tapatalk
Pa ta nezvanična je ona druga i mnogo mi je bolja od zvanicne.Lepo piše broj stanica.To mi mnogo bolje rešenje.@fssKontaktirao autora na tw, odgovorio mi brzo.Samo što je odgovor da nemaju rešenje jbga.send from WC šolja by BVK
Link to comment

koliko ce to da nas koshta? i da li to znachi da mali gospodin duva u istu tikvu kao i momci pre njega? ne bi me chudilo <_<

Edited by thermal bug
Link to comment
a da! :isuse: to je onda kad su pravili uska grla za sacekuse... tu su vratili, onu na Brankovom mostu nikad nisu.
Čovara i Mali osluškuju glas malog čoveka pa su nam vratili stanicu na Brankovom :)
Link to comment

od nove godine, imaćemo policajce u civilu u vozilima* GSPa!!*linije u kojima su najčešće napadani vozači/kontrolori/kondukteri

Link to comment
od nove godine, imaćemo policajce u civilu u vozilima* GSPa!!*linije u kojima su najčešće napadani vozači/kontrolori/kondukteri
U to ću verovati kad čujem da su reagovali kad je neka budala napadala vozača ili kontrolora!Ovako i ako ih budu odredili oni će sedeti u bifeima na okretnicama.send from WC šolja by BVK
Link to comment

Jutros sam video kako rade naši pristupačni autobusi u praksi. Čovek u kolicima se priprema da izađe iz autobusa,. Odvezuje onaj pojas, vadi šrafciger iz korpe, signalizira vozaču da treba da izađe. VOzač izlazi iz kabine i vozila, dolazi do srednjih vrata, uzima šrafciger od putnika, otvara rampu, spušta je i putnik izlazi. VOzač je sve vreme bio skroz ljubazan. Hade da razumem da se nema para za autobuse koji imaju automatsku platformu,. ALi, šrafcifer? Pa da li je moguće da putnik mora da to da nosi sa sobom?

Link to comment
Čovara i Mali osluškuju glas malog čoveka pa su nam vratili stanicu na Brankovom :)
lepo su se setili, pa da zatvorimo ovaj krug <_<ta epizoda moze da posluzi kao lep uvod za buduca poboljshanja, na sledecem nivou mogu da 'optimizuju' linije tako da se maksimizuje profit. najskuplji put od a do b. brinem, dakle :lolol: Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...