Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

oseća se pojačana kontrola poslednjih dana.
nisam ih video danima, mada se i manje vozim, otkrio sam savršeno preciznu alternativu GSP-u, i to još besplatnu (hodanje, do posla mi je 5.500 metara, što izađe na 50 minuta žustrog hoda).
Link to comment
nisam ih video danima, mada se i manje vozim, otkrio sam savršeno preciznu alternativu GSP-u, i to još besplatnu (hodanje, do posla mi je 5.500 metara, što izađe na 50 minuta žustrog hoda).
biciklom bi to bilo 15
Link to comment

hvala ti. vidim da taj 74 staje u resavskoj, je li to ista stanica kao za tramvaje?izvinjavam se na dosadnosti, ali staramajka ide sutra nekom na sahranu, pa ne bih bas da se pogubi u prekorecnim avenijama.dabovicu, ne bi mene, no maman, a to je jos veci greh :D no poznajuci nju, sesce ona na 65 i sklopice negde da predje na 74 i jos osamstopetsto prevoza za koje ni ne znamo da postoje.

Link to comment

U pravcu ka Novom Beogradu 74 ne ide uopste Resavskom nego skrece iz Bulevara u Kneza Milosa. Staje tamo gde je reko Zoki, a posle je prva stanica u Kneza Milosa kod Gepratove.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

a da, jeste, ima stanica kod tasa, samo nikad nisam gledala koji autobus. to znaci onda da je ta resavska dole kod skca, najverovatnije.hvala.heh, na sajtu pise resavska, ne pominje se kneza milosa. reci cu joj za pravni, tu se nece zeznuti sigurno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...